Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

Ve beklenen anket dün geldi 7 Kasım'da aldığım aracın anketi dün geldi
Bayimi aradım ve söyledim pasps hediyelerinin olduğunu söylediler bende verdim :)) numarayı

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Ve beklenen anket dün geldi 7 Kasım'da aldığım aracın anketi dün geldi
Bayimi aradım ve söyledim pasps hediyelerinin olduğunu söylediler bende verdim :)) numarayı

Keşke tiryaki seti isteseydin. O paspaslar çok kötü dostum.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok sigara için demedim zaten :) Ben de kullanmıyorum. Ben o kromaj kaplı bardak için dedim. orası boş durunca pek hoş gözükmüyor da

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen yıl aldığım astradan sonra anket gelmemişti. 25 aralıkta değiştirdiğim aracım için anket dün geldi. 1 hafta kadar önce de satın aldığım bayideki benimle ilgilenen satış temsilcisi arayıp sormuştu gelip gelmediğini. Geldiğinde bayiye götürmemi hediyeleri olacağını söyledi ama üşeniyorum. İnternetten mi göndersem acaba?

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Geçen yıl aldığım astradan sonra anket gelmemişti. 25 aralıkta değiştirdiğim aracım için anket dün geldi. 1 hafta kadar önce de satın aldığım bayideki benimle ilgilenen satış temsilcisi arayıp sormuştu gelip gelmediğini. Geldiğinde bayiye götürmemi hediyeleri olacağını söyledi ama üşeniyorum. İnternetten mi göndersem acaba?

Bayiye götürmene gerek yok üstad. telefonda direk kodu söyle. Sonra hediye'nin teyidini al. Bi ara uğrar alırsın.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beklenen anket bana da ulaştı. Tiryaki paketi koparmaya çalışacağım. Bakalım neler olacak

ertnyksln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana anket+80tl karşılığında ön kaput, ön tampunun üst kısmı, kapıların alt kısımlarını, bagaj bölgesini ve arka tamponun alt kısmını şeffaf koruyucu folyo yaptırmamı onerdiler. İlk başta paspas vericeklerdi var istemiyorum dedim saymaya basladılar cam filmi, karter koruma, park sensörü, alarm veya boya korumayı ucretsiz olarak hediye edelim dediler hepsini aracı alırken yaptırdım krom cam çitası istiyorum onu verin dedim, onu veremiyoruz oyle bi talimat bize gelmedi deyince bende hic bişey istemiyorum ozaman hepsi sizin olsun dedim cıktım. :D Düşünüp folyoda karar verirsem istedigim zaman yaptırabilirmişim o gun yaptırıcaktım cok kafam bozdular 5000km bakımı için 4saat orada beklettiler tabi baska olaylarda vardı.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ertnyksln link' Alıntı:
bana anket+80tl karşılığında ön kaput, ön tampunun üst kısmı, kapıların alt kısımlarını, bagaj bölgesini ve arka tamponun alt kısmını şeffaf koruyucu folyo yaptırmamı onerdiler. İlk başta paspas vericeklerdi var istemiyorum dedim saymaya basladılar cam filmi, karter koruma, park sensörü, alarm veya boya korumayı ucretsiz olarak hediye edelim dediler hepsini aracı alırken yaptırdım krom cam çitası istiyorum onu verin dedim, onu veremiyoruz oyle bi talimat bize gelmedi deyince bende hic bişey istemiyorum ozaman hepsi sizin olsun dedim cıktım. :D Düşünüp folyoda karar verirsem istedigim zaman yaptırabilirmişim o gun yaptırıcaktım cok kafam bozdular 5000km bakımı için 4saat orada beklettiler tabi baska olaylarda vardı.

5000 km bakımı nedir acaba? Neler yapılıyor? Ben aracımı alırken 15.000km veya 1 yıl hangisi önce dolarsa o zaman bakım yapılacak dendi.
Kullanım kitapçığında da benim dediğim gibi yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ertnyksln link' Alıntı:

Cam filmi falan mi size baya biseyler vermisler masallah bana daha anket falan gelmedi