opel artık garajıma emanet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya opelın sagı solu bellı olmaz kaçar dıye kılıtledım :D :D ya kıs geldı kıyamıyorum ben astraya 2 senedır kıs görmedı allahın ıznıyle bu senede görmeyecek. brodwaya bınecem:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bin gitsin allahını seversen kız gibi yetiştiriyorsunuz opelinizi sonra sokak serserisi pug lar ve hondalarla yarışamıyo.

ben corsa_n a kazak bile giydirmiyom kışın bak nasıl köpek gibi ne pug bırakıyo ne honda :)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
ya bin gitsin allahını seversen kız gibi yetiştiriyorsunuz opelinizi sonra sokak serserisi pug lar ve hondalarla yarışamıyo.

ben corsa_n a kazak bile giydirmiyom kışın bak nasıl köpek gibi ne pug bırakıyo ne honda :)
yok ya kıs gunu neme lazım pıyasa yaz lastıklerıyle gezen araclarla dolu şordan bırı gelır vurur neme lazım ıkıncı arabam olmasa mecbur bınecem ama ıkıncı olunca bınmem abı

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
yok ya kıs gunu neme lazım pıyasa yaz lastıklerıyle gezen araclarla dolu şordan bırı gelır vurur neme lazım ıkıncı arabam olmasa mecbur bınecem ama ıkıncı olunca bınmem abı

hocam demek kısın astrayı surmuyorsun ! walla cok ıyı be satacagın zaman haberım olursa sevınırım senın arabanı almak sıterım:D:D:Dne kadar temız oldugu malum

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Bir garajım bile yoook :( :mad: :)
anlıyor musun..Hadi gülümse...Belki şehre bir film gelir...Bir güzel????gerisini unuttum:)

İyi yapmışsın,arada bi bakmak lazım kaçar maçar....Benim elimde olsa eveçıkarıcam üşümesin diye ya....:) Biz canımız gibi severiz arabamızı laf yok bize:)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok da el bebek gül bebek yetiştirmemek lazım bunları,yoksa rahata bi alıştırırsanız daha fazlasını isterler;bazen zora da gelmeleri lazım ki şımarmasınlar ... :) ;) :kop:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Çok da el bebek gül bebek yetiştirmemek lazım bunları,yoksa rahata bi alıştırırsanız daha fazlasını isterler;bazen zora da gelmeleri lazım ki şımarmasınlar ... :) ;) :kop:

Cici o amcası,kıyamam ben ona....:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...