Opel Astra 1.8 mi BMW X5 3.0d mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçek belli zaten bilen biliyo boşa video falan koymayın gerçeği yolda adam gibi basan biriyle kapışırken anlarsınız..

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben konu kapansin diye laf soylemiyorum, bir sen eksiktin, sende yazmissin tam olmus ! :p:p Az evel arabayi servise birakirken 320 BMW ile de biraz oynastik. Onuda yazsam heralde bu kotu patlama yaratir :D:DHerkes herseyden cok anliyorda, kimsede demiyorki senin araba manuel, o BMW ler otomatik vites. Herneyse. Fazla yorum yazmayacagim, baydi zaten bu konu. Eminimki zaten BMW oyle boyle diyenlerin belkide cogu hayatinda BMW bile kullanmamistir. Ayrica ben 3.0 DIZEL motordan bahsederken kalkipta M serisinin motorunu gosteripte iste BMW demek zaten komik bir durum. Oldu o zaman bende size Audi S6 nin motorunu koyayim....Konu nereden nerelere gidiyor. Dedim, diyorum, diyecegim.. Istedigi kadar kaliteli olsun, guzel olsun BMW o paranin arabasi degil.BMW kaliteli araba degil ile BMW o paranin arabasi degil lafi arasindaki farki anlayamayanlara zaten diyecek birsey yok.
Ya zaten askere gitmeme kalmis surada 5 gun, streslere girip cikiyorum. Yemisim BMW sini :hıh: :D:D:D

Ben bunu alkışlarım arkadaş saygılar :alkis::alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...