Opel astra 2005 h arıyorum

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170 bin - 180 bin km deki bir araca açıkçası o parayı vermem ya durumum müsaitse sıfır alırım ya da km si düşük başka araçlar bakarım
zaten 170 bin km de bir astra açıkçası 27000 TL yapmaz onlar enayi arıyor

sohbet38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu şekilde düşünürsen araç zor bulunur.
Sıfır araç ne alacaksın ki 27000 e üstadım?

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 sene önce 2004 model H kasa 45000 km de astra bulmuştum ben arabanın yanına gelene kadar satılmış 15 dakikayla kaçırmışım nasip değilmiş ne yapalım arabada nokta boya yokmuş sonra merakımdan araca baktım gerçekten aklım araçta kaldı garaj arabası olduğunu her şeyi ile belli ediyor kendini en güzel tarafıda fiyatıydı 22000 TL
tabii fiyatta uygun olunca biz araca ulaşana kadar satılıyor havada kapılıyor yani :)
bir sene sonra sıfır araba aldım ama hala unutamadım o aracı

3 sene önceki fiyatlar şimdi yok malesef

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2006-orjinal-astra-h-132167915/detay/

sana araç önereyim, hahah benim aracım bu, internet şişirme diyorlar ama adamdan 28,5 e zorla aldım adam nuh dedi peygamber demedi, 1000 lira masraf yaptım ha 1,5 sene bindim, haa meraklısına temiz araba arayanlara fiyatlar hep fazla gelir, 65 bindi aldığımda, saat gibi çalışıyor birgün yolda kalmadım,araç işi şans işi çok sorunlu araçlar var piyasada, adamlar sanayiden çıkmıyorlar malesef. LPG olmayan temiz araçlara dahi 2000 lt fazla istiyorlar bi lpg bide bakım yapsa al sana 2500-3000 evdeki hesap çarşıya uymaz genelde, çok nasipli ve dualı olmak lazım, önceki aracımı alan adam gibi 2012 yılı orjinal 95000 km de g kasa elegance lpg var tek çamurluk boyalı 21000 dedim adam gık demedi verdi sonra öğrendim 22-23 edermiş adam kapıya çekti bu zaman kadar sadece lpg enjektörü değişti 1 kuruş masrafı olmadı başka, ah ah nerde benim gibi satıcılar bana denk gelmedi hep üstüne masraf ettim, neyse hayırlı alışlar hayırlı ramazanlar:)

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2006 easytronic var..2 senedir yurtdısında yasadıgımdan araba yatıyor turkıyede oyle..sadece gecen yaz 15-20 gun kullandım..yanlıs hatırlamıyorsam 90 bin de falan olması gerek..fiyati ne eder sizce? satabılırım belkı bu sene

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu şekilde düşünürsen araç zor bulunur.
Sıfır araç ne alacaksın ki 27000 e üstadım?

ödeyebileceksem üstüne kredi çeker öderim ödeyemeyeceksem o zaman başka araç bakarım, o fiyatlara daha düşük model ama daha düşük km araçlara bakarım yine mi bulamadım o zamanda opel değilde başka marka bakarım

sohbet38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ödeyebileceksem üstüne kredi çeker öderim ödeyemeyeceksem o zaman başka araç bakarım, o fiyatlara daha düşük model ama daha düşük km araçlara bakarım yine mi bulamadım o zamanda opel değilde başka marka bakarım

Ben şu an astra sahibiyim ama eski bir golf kullanıcısı olarak golf 6 yada 7 gönlümde hep farklı yerde almayı düşünmüyor değilim hele geçen altıyı denedim cidden oturumu duruşu çok farklı :sulanma::sulanma:

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şu an astra sahibiyim ama eski bir golf kullanıcısı olarak golf 6 yada 7 gönlümde hep farklı yerde almayı düşünmüyor değilim hele geçen altıyı denedim cidden oturumu duruşu çok farklı :sulanma::sulanma:

zaten şuanda golf almadığıma pişmanım
şimdi bazı arkadaşlar tepki gösterecek ama ben içimdekileri söylüyorum

erolcam82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra iyi araba ama yakıt konusun da fazla yakıyor diye biliyorum astra ile kıyaslama sakın