Opel astra 2014 136 hp edition model hakkında

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 34 bin km de 2014 1..6 136 hp edition modeli astra 69 bin tl ye yarın alıcaz 3bin tl hasar kaydı var oda sol ön tampon boyalı ama aklımızda bazı şüpheler var bu edition modeli alarak üst modellerden (business sport) gibi ne kaybederiz özellik bakimindan? Yani bilmemiz gereken önemli bir detay varmı edition modeli hakkında. Birde arabayı alırken nelere dikkat etmemiz lazım servise zaten sokucaz başka detaylar varsa tavsiylerenizi bekliyorum. Ve araba ve fiyatı hakkında ne düşünüyosunuz ? :)

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde usb girişi varmı bunuda merak ediyorumda :D

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 34 bin km de 2014 1..6 136 hp edition modeli astra 69 bin tl ye yarın alıcaz 3bin tl hasar kaydı var oda sol ön tampon boyalı ama aklımızda bazı şüpheler var bu edition modeli alarak üst modellerden (business sport) gibi ne kaybederiz özellik bakimindan? Yani bilmemiz gereken önemli bir detay varmı edition modeli hakkında. Birde arabayı alırken nelere dikkat etmemiz lazım servise zaten sokucaz başka detaylar varsa tavsiylerenizi bekliyorum. Ve araba ve fiyatı hakkında ne düşünüyosunuz ? :)
Hayırlı olsun güle güle kullan. Fiyat iyi gibi. Bende de 2014 sedan 1.6 dizel var. En büyük eksiği bana göre usb girişi olmaması. Birazda bu sebeple necvox multimedya sistemi taktirmayi düşünüyorum. Yetkili servis 2500 tl dedi. Ama sanırım çok problem yaşanıyor. Vazgeçe bilirim. Araçtan genel olarak memnunum. 136 beygir olması da çok iyi bana göre. Bakımlarını aksatma uzun süre arkana bakmazsın.

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tesekkurler usb girişi olmamasi büyük saçmalik ama aux kablosu alip
Telefona baglayip öyle müzik dinle yebilirsin.