opel astra f yan aynası

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba astramın yan aynalarını değiştirmek istiyorum ancak katlanır olması önemli katlanabilen ve astrama uyacak bir yan ayna varmı ??? . konyada bir tane opel parçacısına sordum katlanabilen aynası yok dedi sizin yardımlarınızı bekliyorum iyi günler

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal olması önemli değil katlanır olsun saglam olsun yeter . ESKİKASA kardeş senin resimde gözüken aynalar katlanmıyor mu ??

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal olması önemli değil katlanır olsun saglam olsun yeter . ESKİKASA kardeş senin resimde gözüken aynalar katlanmıyor mu ??
benimkiler orjinal aynalar
malesef katlanmıyor bu sebepten defalarca sağ ayna onardım bi defa da yenisini aldım.

o küçük m3 ayna dediklerinden takabilirsin de onlar da hap kadar bişey görünmez o biyana araba üstünde de kelebek etkisi yapıyo :rolleyes:

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En güzel çözüm aynanın alttan metal parça uydurup ısıtıp aynanın plastiğinin içine girecek şekilde yerleştirdim, daha sonra vidaladım, üst birleşim yerinede aynısını yaptım, siyah boya ile boyadım, sağlam oldu.

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESKİKASA kardeş senin astra kaç model ve o aynalar benim 1994 model astraya uyarı mı sence ??

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 sonrası değişti o aynalar,benimki 96 model.
ama arkadaşlar genelde 94 aynalarının daha sağlam olduğunu söylüyolar, sanırım sende o kalın dipli aynalardan var
ikisi birbirine uyması lazım çünkü 96 dan 94 görünümlü yapanlar çoktu sitede

sağ aynayı 40tl ye almıştım ben, yan sanayi daha uygun fiyatla bulanlar var, netten bi araştır derim, montajı kolay kendin de yaparsın

bu arada f'i olup aynası kırılanlar bantlayıp kullanmasın f kasaya büyük hakaret addediyorum :) bizim sokakta bitane var gördükçe kıl oluyorum.

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 sonrası değişti o aynalar,benimki 96 model.
ama arkadaşlar genelde 94 aynalarının daha sağlam olduğunu söylüyolar, sanırım sende o kalın dipli aynalardan var
ikisi birbirine uyması lazım çünkü 96 dan 94 görünümlü yapanlar çoktu sitede

sağ aynayı 40tl ye almıştım ben, yan sanayi daha uygun fiyatla bulanlar var, netten bi araştır derim, montajı kolay kendin de yaparsın

bu arada f'i olup aynası kırılanlar bantlayıp kullanmasın f kasaya büyük hakaret addediyorum :) bizim sokakta bitane var gördükçe kıl oluyorum.
peki başka bir arabanın aynası uymaz mı mesela corsa filan veya aparat tarzında şeylerle olmaz mı ??