opel astra G hakkında yorumlarınız?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa 1,3 cdti aracımı sattıktan sonra astra almayı dusunuyorum 1,6 16v ama aracın benzınde ne kadar lpgde ne kadar yaktıgını yol tutusunuu konforunuu kalitesini ögrenmekk istiyorum ama en önemlisi lpgde corsam kadar az yakarmıı ? babamda oto tamırcı sordugum zaman benzınde bıle 5 lt yaktıgı oluyor dıyor dogrumudur hıc kullanmadım etrafımda kullananda yok ama benzin fıyatı yuksek oldugundan ben lpgli dusunuyorum yardımlarınızı esirgemeyiniz?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg'de en son 20 25 krş arası yakıyordu safranboluda yol tutusu konforu corsadan kat kat üstün...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsadan sonra astra sizi konfor yol tutuş olarak fazlası ile memnun edecektir ama aynı şeyi yakıt için diyemem yakıtı seven bir aractır azıcık fazla yakar corsaya göre ama sınıfındaki diğer markalarınkinden fazla yakmaz ama corsaya göre biraz artacaktır ama konforu verdiği güveni onun yakıtını unutturur astranın en tutulmuş kasası sonucta bu kadar tuttuğuna göre demekki kullanıcısı memnunki tutuluyor tavsiye ederim

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde aklımda olan araçların başında gelir...temizini bulduysan kaçırma konforu ,güveni ve sürüş zevki fazlasıyla doyurucudur....

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekii arkadaslar 2000-2001 model bır astrayı full +full olcak sekılde sanrufta dahıl olmak uzere ne kadardır ? etrafında satan satmak uzere olan bırı varmııı?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse bilmiyormuu bu aracların satıs aralıgını?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 ve 2001 full bir astrayı temizliğine göre değişmekle birlikte 17,000 den başlayıp 19,20 kadar bulabilirsin bir arkadaşımda var satıyorda ama dediğin kadar full değil comfort modeli yani 2 aırbag klima 4 cam otomatik abs elektrikli aynalar sis farı felan var ama sanruf yok 18,000 istiyor araba 2 parca boyalı değişen yok km 135,000 de ama mesefe olarak cok uzağız sana :(

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 ve 2001 full bir astrayı temizliğine göre değişmekle birlikte 17,000 den başlayıp 19,20 kadar bulabilirsin bir arkadaşımda var satıyorda ama dediğin kadar full değil comfort modeli yani 2 aırbag klima 4 cam otomatik abs elektrikli aynalar sis farı felan var ama sanruf yok 18,000 istiyor araba 2 parca boyalı değişen yok km 135,000 de ama mesefe olarak cok uzağız sana :(

o özellıklere gore coook degılmıı hocam zaten fıyati? neyse saglıkk olsun

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o özellıklere gore coook degılmıı hocam zaten fıyati? neyse saglıkk olsun
Ben fiyatı cok yada az demiyorum size fiyat konusunda ön bilgi babında paylaştım yani şu özellikteki araca o fiyat isteniyor aşağı yukarısı olur belki ama fiyattı az cok bilmen acısından söyledim

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
satalım benim aracı 66 binde sadece arka bagaj sag tarafında yarısından az bir yerde boya var o kadar fiyat 23.500 tl düşünüyorum