opel astra G hakkında yorumlarınız?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede 99 astra cd moeli var ikinci sahibiyim 119 bin km de geçen sene aldım tüp lastik tirger falan bana alınca 19 a mal aoldu şimdi satmaya kalksam 20 binden aşağı satmam satsam bu temizlikte araç zor bulurum Yakıta gelince yazın kaç kere denedim uzun yolda 150 kuruş yakıyor lpg 2.29 dan kimseyi inandıramıyorum bakımlarını buji filtre leri zamanından önce değiştiririm yağı 5-40 kullanıyorum ondan mı düşük bilmiyorum.
5-40 yağ ince yağdır..muhakkak motorun çalışma şartlarını kolaylaştırır ama yağ ısındıktan sonra diğer yağlardan yakıtı azaltacak kadar bi fark olacağını sanmıyorum..belki ilk çalıştırma anında koruma özelliği fazla olduğundan yakıtı bir miktar düşürebilir..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bir tanee bulamadımm yaaa yokmuu arkadaslar tanıdıgı fln olann satann?

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bir tanee bulamadımm yaaa yokmuu arkadaslar tanıdıgı fln olann satann?
- METİN kardeşim sen ne kadarlık bir astra almayı planlıyorsun?
şimdi istediğin özellikler genelde elegance yada edition modellerin de var. ( sunroof ve full + full) istiyorsun, ki bunların fiyatları yüksek ve ayriyeten,
-çok temiz olsun dersen uygun fiyata bulamayabilirsin!!
-ama mesela temiz bir astra g cd modelini 18-19 bulma ihitmalin var!!
ara sıra ilan sitelerini geziyorum ki fiyatlar bu son sıfır araç zamlarından sonra ikinci elede yansımış durumda!! birde otomatik mi , düz mü istiyorsun?
ama öncelikle ne kadar çıkabileceğini belli edip ondan sonra yola koyulman gerek..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kesınlıkle manuell istiyorummm sanruff bu son zamanlarda ananemın arabaya bındıgınde aa ne gzll ferah bır arac dedıkten sonra sanrufluu aramaya basladım sımdıı istesem 18 cıkartırımm ama temizden kastım 100 120bınde ama temız kullanılmıs olursa lpgli bir astra istiyorum gecen senee baktıgımda 15 16di fıyatlar sımdıı ne oldu bu fıyatlara yaa bayramdan sonra bakıcam sanırımmm sonucta aralık ayında 2012 araclar gelıyor bır yas daha yaslanıyor ve yenı araclara talep arttıgı ıcın satılıyorlar umarım bırtana temız hor kullanılmamıs astra bulurum sızlerınde aklında olsun arkadaslar

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunrooflu ve temizini 18 e bulmak baya baya bi zor gibi görünüyor malesef!!
2012 yi beklesen bile astra g araçların temizleri altın gibidir.. değer kaybetmezler,,
hayırlısı diyelim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modelli düşsün fiyatı düşsün öyle alayım mantığı yanlıştır temiz aracı olan kişi her zaman tok satıcıdır heleki borcu harcı yoksa konuşulmaz bile o adamla 18 dediğiniz rakam full+full km si düşük hor kullanılmamış bir astra için uygun değil bulamazsınız anca borcu olur sıkışmış aciliyeti olan biri denk gelirse bulabilirisniz ama oda olduğu yerde ilan bile vermeden satıyor zaten bence siz limiti artıracaksınız :( yoksa biraz zor olacak

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
decoder isimli arkadaşa aynen katılıyorum.
18.000 tl ye ancak temiz bir comfort yada zor olmakla birlikte cd modelini bulabilirsiniz!! sunroflu modeller i (edition yada elegance) 18.000 tl ye zor..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde söyle birşey var sadece istanbulda fıyatlar yuksek dıger illerde elegancların bılee fıyatları 18den baslıyor nerdeyse bu istanbulda ne varsa anlamadım gıttı

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 astra g hb elegance twinport var. daha 58000 de ve orjinal. bir ara satmayı düşüündüm hatta ilan verdim 24000 verdiler sonra vazgeçtim. bir daha temiz bulamam diye ve ilanı kaldırdım. diyeceğim şu Astra G gerçekten tutulan bir araba. dediğin fiyata istediğin gibi bir araba bulman biraz zor.