opel astra g kesici problemi ??

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende astra g sahibiyim 2001 model z motor bende kesici var vs sanıyordum arabada alıp bindikden sonra zamanla anladımki yokmuş bunu servisede sormuşdum yok dedi bunlarda ama anlamadığım şey bazı videolarda g lerin kesiciye girdiğini gördüm bune manaya geliyor anlamadım astra g si olupda kesicisi olan w(V)ar(arada boşluk olacak)mı(soru işareti?) çünki bu programla oynanılmış bişe değil benim aracı aldığım insanlar ilk sahipleri idi ve 55 yaşlarındaydı adamların çip yaptırcak halleri yok başka bir sorun var bu g lerde
http://www.youtube.com/watch?v=7S9JsCt1lds buda gördüğüm videolardan biri

yane(yani?) anlamadığım benim aracç böyle dew(V)iri sona w(V)urup geri geri getirmiyor
6500 7000 arası çakılıp kalıyo(R) astra g si olupda bu konu hakkında bilgisi olan w(V)ar(arada boşluk olacak)mı acaba(soru işareti?)

Nokta, virgül, cümle başlarında büyük harf kullanmama, v yerine w kullanma...forum kuralı 9'u tekrar gözden geçiriniz...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
elektronık gaz pedalliysa normal benımkıde öyle 2001 model kafana takılcak bır sorun degıl elektronıkler böyle kardeşim ;)

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nalet olsunbu z lere ozaman :D
bir kesici bile yok
w(V)allaha bu aracdan bıktım gtc yada honda cıvıc alıcam

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 astra var bendede wala 6500 de oyle bı kesıyokı yapıstırıyo on tarafa elektronık oldugu ıcın bu sesı vermıyo olabılır zaten cakılıp kalması demek devır kesıyo demek degıLmı ????

omer767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bizde 2004 astra enjoy var bizim bu modellerde yanılmıyorsam 6700de kesiyo gazı ancak civic'lerde ki gibi devri geri atıp o sesi vermiyor :) başka bir şekilde o sesi alabilirmisin bilmiyorum ama bu konuda bilgi bulursan burdan bizide bilgilendir ;) Arkadaşımda 1.4 clio var o BİLE çıkartıyo o sesi benim astra çıkartmıyo :D beni ezdiği tek konu bu çıakrt bakayım bu sesi diyo yapamıyorum :D:D bende yapabilirsem süper olur :D:D

omer767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu videoyu izledimde o videodaki astra hatchbag yada sedan değil 3 kapılı modeli onların motoru bizimkilerden farklı ;) Ben bu olayı servise sorduğumda sizin kasalar devir kesmiyo gaz kesiyo o yüzden o sesi alamazsın dediler yapmanın bir yolu varmı dediğimde biz bilmiyoruz dediler sen bir çözüm yolu bulursan bizide bilgilendir :)

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra g 2000 model sahibiyim ve benim aracımda da kesici var.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
z16xep 6500 de vup die yutuyo gazı :)fazla bişey beklemeyin arkadaşlar videodaki araçta 2.0 136 motrluk astra zaten