Opel astra hb garaj

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eren araç daha garanti kapsamında o yüzden sewe sewe serviste yaptıracağım o da ne fiyat koyarlar onu sen düşün :)

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar iyi aksamlar şu sıralar bende astra H arıyorum bir ilandaki şu yazı dikkatimi çekti sizlere sormak istedim Astra Enjoy + Spor paket burdaki spor paket neleri kapsıyor teşekkurler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi yağını değiştirceksin mecbur olundugunu sanmıyorum servise yani :S farzedelim yolda gidiyosun uzak bi yerde arabanın yagının degısmesı gerekti illa servise mi gidicek araba..
yetkili servisde ben sordugumda 350 lıra dedıler , bi gidin işinize dedim benzıncıde 100lıraya degıstırdım bahşişi dahil ..

Bagaj üstü spoilerda cok para istemişler, garajdaki hakan abinin arabasında var o 150 mi 200mü ne demişti tam hatırlayamadım...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onunda siyah astra h si var , en son 3 astranın bulusmasında oda vardı hatta

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2006 model astra zep motor ve sorunum söyle genellikle sabahları yada arac birkac saat calısmayıp dinlendikten sonra yani soguk iken benzinde ve lpg de gaz yemiyor 70 km hızı gecmiyor düz yolda kesilip stop ediyor yada kücücük rampayı cıkmıyor kesiliyor gaza bassamda devir düsüyor ve stop ediyor motor ısınınca kesilme gaz yememe sorunu ortadan kalkıyor ama bu defada 100km hızı gecip vitesi bosa atınca stop ediyor yada 100km hızı gectikten sonra yavaslayıp durunca stop ediyor ve zaten arac 120 km hızı gecmiyor aracın katalizörü boş bogaz kelebegi egr valfi hava akışmetre ve bujileri yeni aldım sente ayarı normal komprösör ölcümü yapıldı normal ama sorunum hala düzelmedi tech2 cihazda hicbir arıza göstermiyor 2 tane özel servise götürdüm birisi üst kapagın sökülüp taslanması ve sibop ların degişmesi gerektigini diger servis ise beyinden yapabilecegini söylüyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin simdiden tskr

EGR valfinden olabilir diye düşünüyorum