Opel astra hb garaj

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hikaye ya flex mlex sırf para duzenegı dıye dusunuyorum, dogayı kırletmeyen bılmem ne bılmem ne .. mazotlu araba benzınlı arabadan 2 kat daha fazla dogayı kırletıyor zaten ıstedıgın kadar ecoflex at ..

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende bu konu hakkında oyle dusunuyorum cunku bı parca sokulmuyor takılmıyor motor aynı motor 1.3 yıne 1.3 extradan bıse yapsa neyse ne dıcemde extradan hıc bıse yok ıslem yok yanı bılgı veren sahsın abarttıgı gıbı nasılda cocuk gıbı duruyorum dedı heralde bu daha cocuk ne anlar :DD

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynnen hıc gerek yok o paraya mazot at bın daha iyi :D dogayı dusunuyorlarsa garantı ıcındekı arabaya bedava yapsınlar 30 tlden opel batmaz :)

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten opelı ayakta tutan kesın bu ıvır zıvırdan aldıkları paralar :D yok sıfre gırer yok teck 2 ye baglar vs vs :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heaaa eskıden tech2 mı vardı, bınıyodun gıdıyodu , servislerıne zaten kılım bırde böle senı mecbur edıyorlar ıyıce sınırlenıyorum, yarın frenlerını bakıma sokturcam ıcımden yetkılıye gıtmek gelmıyor, kendı bıldıgım opelın ozel servısıne gıdıyorum..

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza kodunu kendınde sılebılrsın kı bılgısayara bagladıkları aparatı alıyon netten opelın programını ındryon acıyon kontagı acıyon programı sıl dıyon sılıyo bu kadar basıt :D yarın bı bakayım su olayı bı yapayım depoyu yenıden fullucem bakalım bu sefer kac km gıtcem su anda depo bıtmek uzere gıbı bıse 820 km yapmısım guncellemeden sonra ne olacak bakalım gorcez