Opel Astra J 1.3 Cdti Cosmo

adra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Aastra J 1.3 Cdti Cosmo

1.4 Turbo kullanan bir arkadaştan dizel araca ait böyle bir yorum almak beni rahatlattı ve mutlu etti...

İnşallah verilen paranın karşılığını alırız...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siz yine de kendiniz bir test sürüşü yapın eğer yapmadıysanız kişiden kişiye değişir bu performans konusu

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. adra pişman olmazsınız merak etmeyin

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J 1.3 Cdti Cosmo

abim bence araçan ne beklediğin ve ne ile kıyasladığın önemli.
ben 1.6 115 bg ile test sürüşü yaptım testde 1.4 yoktu ama bundan kat kat iyi dedi satış temsilcisi inandım aldım ama beni kesmiyo gidişi. çünkü ben hondayla kıyaslıyorum ve çok seri bi araç istiyorum .
alıcağın arabayla test sürüşü yapmanı kesinlikle tavsie ederim

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha surda 25 gun once bu arabayı 50000 liraya kadar bırakıyolardı..Fiyatlar gercekten ucuk cok gereksız bence..Arac mayıs sonunda gelcek diyorsunuz! Bende biraz daha bekleyin Haziran Temmuz gectikten sonra Agustosta 2012 modeller cıkıo ve tescilleniyor.. 2 ay icin 1 yaş kaybediceksiniz agustosta 2012 ler cıkınca sız dırek 2011 modelle gezmıs olucaksınız.. Bunun yanı sıra eminimki fiyatlar dahada dusucektır.. Saygılarımla kara sizin

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama şunu da belirtmekte fayda var.. 2012 ler için ağustosta sipariş alınıyor araca ekim sonu kasım gibi binebiliyorsunuz..yani 2011 model araç en geç haziran da geldiğini düşünürsek 2012 model araca en az 4 ay sonra bineceksiniz demek..  ayrıca gün geçtikçe donanımlardan kısıyorlar ve bununla birlikte araca zam da geliyor.. bana göre artık aracın 2011 miş 2012 miş gibi  modeline bakılmıyor satarken.. önemli olan km sinin düşük olması.. satarken 20 bin km deki 2011 araç herzaman 40 bine gelmiş 2012 model araçtan daha fazla para eder düşüncesindeyim..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de 2010 kasımda 2011 araç aldım
zaten 2010 olsa idi sanırım 2010 bile alabilirdim bekleme süresinden kısmak için
yeni gelenlerin fiyatlarıyla karşılaştırmak gerekir eğer uzun vadede satma niyetiniz yoksa 2012 yerine 2011 düşünülebilir
sonuçta sn. diagnotics'in dediğine de katılıyorum birinci öncelik araç alırken km tabi yıl da önemli.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

sn. adra
Bende 1.3 Cosmo kullanıcısıyım
Aracımı yaklaşık 3 ay bekledim
Her gün acaba 1.3 iyimidir diye diye düşünmekle geçirdim fakat aracımı aldığım gün ne kadar yanlış düşüncede olduğumu anladım.
Hatta bazı arkadaşlarım abi Leon larla rahat kapışırsın demeye başladılar :)
Ben Mart 19 da aldım aracımı Opel Gerçek'ten 50800 TL ye aldım herşey dahil.
Fakat sipariş verdiğim aracım 51900 TL idi 53000 TL de deselerdi yinede alacaktım.
Kısacası aracınızla sürüş keyfi yaptıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.
En keyiflisi de kontak'ı kapattıktan sonra araçtan uzaklaşırken o yan profile defalarca dönüp bakmak ;)

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 motor, 95 bg, ruhsatta yazan boş ağırlık 1385kg...arabada sürücü ve bir yolcuyla 1.5 tonun üzerinde bir ağırlık, ve gerçekten de bu ağırlığa rağmen bir depoyla şehiriçi  800-900km gidebiliyorsam,bu motor gayet başarılıdır benim için.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı 2 hafta önce bugün teslim aldım. şu an 1214 Km. de. İnanın arabamdan inesim gelmiyor.
Aynı heyecanı 1997 senesinde Opel ile ilk defa Corsa B ile tanışınca yaşamıştım. İlk aracım olduğundan bir başka sevmiştim Corsam'ı.
Sonra Corsa C - D derken, şimdi Astra J ile yine aynı heyecanı yaşıyorum.
İyi ki almışım!  greatt