Opel Astra J HGS Yerleştirme

Miraç Kuyumcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Biraz araştırma yaptım fakat soruma cevap olabilecek bir konuya rastlamadım. Bu konudan biraz "hgs kartı hakkında" başlığında bahsedilip siyasete geçilmiş. Dolayısıyla yeni bir başlık açmakta fayda var.

Aracım Opel Astra J. HGS etiketi aldım ve açıkçası camın ortasına yapıştırmak istemiyorum.

Dikiz aynasının arkasındaki siyah bölmenin çıktığını duymuştum sanırım ve içinde hgs etiketinin sığacağı kadar boş bir alan mevcutmuş. Bu doğru mudur? Denemeden sorayım istedim.

Ayrıca alternatif olarak sizler nasıl kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Biraz araştırma yaptım fakat soruma cevap olabilecek bir konuya rastlamadım. Bu konudan biraz "hgs kartı hakkında" başlığında bahsedilip siyasete geçilmiş. Dolayısıyla yeni bir başlık açmakta fayda var.

Aracım Opel Astra J. HGS etiketi aldım ve açıkçası camın ortasına yapıştırmak istemiyorum.

Dikiz aynasının arkasındaki siyah bölmenin çıktığını duymuştum sanırım ve içinde hgs etiketinin sığacağı kadar boş bir alan mevcutmuş. Bu doğru mudur? Denemeden sorayım istedim.

Ayrıca alternatif olarak sizler nasıl kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

evet aynanın altındaki o siyah kapaklı bölme iki yana çekilip açılıyor orada uygun bir bölme göreceksiniz
hv642.jpg

hv661.jpg

hv6bp.jpg

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buradan okuyor mu sorunsuz denediniz mi?