opel astra kullanım kitabı

avatangül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler iyi geceler,
2001 model opel astra aldım.Malesef arabanın birçok eksiği var.kullanım kitabını nasıl temin edebilirim?Bilgisi olan var mı?:help:

avatangül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kocaeliden abdullah vatangül.Organize sanayi bölgesinde pasif oto emniyet sistemleri üreten bir fabrikada çalışıyorum.32 yaşındayım.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukardaki linke tıklayıp free kısmına tıklarsan indirebilirsin kullanım kılavuzunu

avatangül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim.

avatangül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi geceler beyler.Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Yarın görüşürüz.

salihk263

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel corsa marş sorunu

sabahları soğuk havalarda maraş biraz uzun basınca marş birden kesip tekrar çevirmeye başlıyor, akü dediler yeni aldım, yine aynı sorun devam ediyor, zamen kahramanmaraşta aklı başında tamirci de yok, yok bunu değiştir yok bunu değiştir arabada değiştirmedik yer kalmadı, bana yardımcı olarsanız sevinirim, tekrar anlatamıy örneğin motor 10 tur dönerek çalışması ğerekirken 5 turda kesiyor tekrar çevirmeye başlıyor, bu da tam çalışması gerekirken biraz uzuyor, araç tüplü benzine aldım benzinle stop ettim, yine aynı, birde benim akü 50 amper onun bir rolü olur mu acaba....

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabahları soğuk havalarda maraş biraz uzun basınca marş birden kesip tekrar çevirmeye başlıyor, akü dediler yeni aldım, yine aynı sorun devam ediyor, zamen kahramanmaraşta aklı başında tamirci de yok, yok bunu değiştir yok bunu değiştir arabada değiştirmedik yer kalmadı, bana yardımcı olarsanız sevinirim, tekrar anlatamıy örneğin motor 10 tur dönerek çalışması ğerekirken 5 turda kesiyor tekrar çevirmeye başlıyor, bu da tam çalışması gerekirken biraz uzuyor, araç tüplü benzine aldım benzinle stop ettim, yine aynı, birde benim akü 50 amper onun bir rolü olur mu acaba....

üye arşivi altında kendinizi tanıtmalısınız. ayrıca sorununuzun bu konu ile alakası yok. kendinizi tanıttıktan sonra ayrı bir konuda yada benzer sorununuzu arama yapıp ilgili konu altında yazarak sorabilirsiniz.