OPEL astra motor guclendirme

hasaan10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
2012 model opel astra classic 3 116 beygir arabam var.
Bu arabanin beygir gucunu nasil yukseltebiliriz yazilim diye bisi duydum servisler yaparmi acaba?

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atmosferik araçlarda hiç girişmeyin astarı yüzünü geçiyor benim aracımda 1.6 105 astra classic 2 çok araştırdım ama tatminkar hiçbirşey yok birsürü uygulama ile 20 30 beygir alınabiliyor oda çok maliyetli oluyor.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo uygulaması dışında yaptıracağınız işlemlerden alacağınız netice, çekilen zahmete değmeyecek.
Turbo uygulatana kadar da, satıp daha güçlü bir araç almak hem daha hesaplı, hem de daha garanti olacaktır.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Bu arabanin beygir gucunu nasil yukseltebiliriz yazilim diye bisi duydum servisler yaparmi acaba?

aracınız rolantide çalışırken 100 km de anlık tüketim kaç litre gözüküyor tabii motor sıcakken
benimde aynı sorun varsı 0,5-0,6 litre yakıyordu ve araç çok hantaldı yetkili servise gittim bu araba çok hantal dedim rolantideki gaz miktarını arttırdılar şimdi 0,9 litre yakıyor ve aracın çekişi baya arttı
çekişten memnun değilseniz arttırın derim yakıta gelince bence değişen birşey yok aynı yakıyor arttıysa da ben fark etmedim

hasaan10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo isi kafama yatti ama biraz masrafli heralde :)
Gaz miktarini arttinca beygirde bi artis olurmu?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Merhaba kardeşim, eğer Vmax doğru yazmışsa arabanızın motoru 126hp 184nm torka sahip olabilir Vmax yazılım ile. Bir miktar paranız varsa 4-2-1 Custom Headers, kat iptal edilerek susturucu takmak bir de kutu içi performans filtresi takmak gerçekten bariz aracınıza can katacaktır.

http://www.vmax-performance.de/shop/index.php?cat=c10952_1-6-16V--Z16XER--116-PS.html

Vmax'in sahibi zaten forumumuzun sponsorudur, reklam panosundan kendisine ulaşabilirsiniz.

hasaan10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki yetkili servislerin yapacagi bisi yokmu?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yetkili servis hiçbirşey yapamaz,
Aracınıza dereceli egzantrik, headers ve komple egzoz sistemi, intake kit, yazılım desteği ile birlikte 25hp civarı alabilirsiniz. Daha extreme bişi istiyorsanız sonu yok, bütçenize bağlı.

hasaan10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler...