Opel Astra Sedan Tanıtımı Antalya'da Yapılacak

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel, Polonya’da üretilerek Batı ve Doğu Avrupa ülkelerine ihraç edeceği yeni aracı Astra Sedan’ın deneme sürüşlerini Antalya’da düzenleyecek.
500′den fazla Opel Bayisi’nin ve Uluslar arası medyanın katılımıyla gerçekleşecek olan tanıtım Eylül ayında yapılacak.Tanıtım yeri şimdilik kesinleşmezken, bölgedeki oteller ve arazi tespitleri sonunda tam yer belli olacak.
z3694890xeu5.jpg

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya Opel bayini iyi bir teftiş etsinler o zaman kanusuzluklar ortaya çıksın... Nasıl tutuşmuşlardır şimdi Enver Beyle(sahibi) Tülay Hanım(şefi)...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hani Türkiye de üretiyorlardı hepsi ayakmış desene Alman arabasına bineceksin ama araba Polonyada üretilecek 2004 ten sonraki Astra G lerde Polonya da üretiliyordu ama ben bizim ülkemizde üretilmesini istedim bide bu saatten sonra çıkartmasınlar bu arabayı 2009 da yeni astra çıkacak daha bu kasanın sedanı piyasada yok zaten Astra Sedan ın alacağı payı çoktan Megane Focus Civic Jetta sedan aldı zaten

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geç kaldılar geç...bende sedan alacaktım ...napalım saglık olsun.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
hani Türkiye de üretiyorlardı hepsi ayakmış desene Alman arabasına bineceksin ama araba Polonyada üretilecek 2004 ten sonraki Astra G lerde Polonya da üretiliyordu ama ben bizim ülkemizde üretilmesini istedim bide bu saatten sonra çıkartmasınlar bu arabayı 2009 da yeni astra çıkacak daha bu kasanın sedanı piyasada yok zaten Astra Sedan ın alacağı payı çoktan Megane Focus Civic Jetta sedan aldı zaten
:good: :rock :alkis:

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen oyle cok geç kalındı:good:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben okadar çok gördüm ki tanıtıma gerekkalmadı :):rolleyes: