opel astra teyp kodu.

velican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra car 600 type var cd changer lı bunu mp3 çalar haline getirebilirmiyim acill yardımmm

E

extreme605

Bilgi Girilmemiş
Gm040013133933 arkadaşlar yardimci olurmusunuz kodu bilmiyorum araba kullanirken kendi kendime şarki söylemekten biktim .artik repertuarimda söylicek şarki kalmadi sallayip sallayip söylüyom yakinda beatbox yapmayi öğrencem cistak cistak gezmek için beni bu durumdan kurtarirsaniz sevinirim :) iyi çalişmalar..

alikuscu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl şifre girildiği servis kitabında anlatılıyor type kodu ise bütün yetkili servislerde var

bnvt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo şifre

Aracınızın Kontağını açınız

Teybiniz kapalıyken AS tuşuna basılı tutarak Teybinizi açın...

Ekranda çıkacak olan 4 Haneli Şifre girmeniz gereken yer belirecek. İlk haneyi doldurmak için 1. tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basın.

ikinci kısım için 2 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

Üçüncü kısım için, 3 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

Dördüncü kısım için 4 tuşuna istediğiniz rakam gelene kadar basınız.

Teybinizin kodunu girdikten sonra, ekranda kodunuzun yazdığını gördükten sonra AS tuşuna sinyal sesi gelene kadar basılı tutun

cimnasturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 1.4 clup 2004 car 400 MG 24465993 arkadaşlar marka model ve kodum var ama şifrem yok. yardım edin arabada kendime şarkı söylemek istemiyorum artık. :) cimnasturk@hotmail.com mail adresim

cimnasturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 1.4 clup 2004 car 400 MG 24465993 arkadaşlar marka model ve kodum var ama şifrem yok. yardım edin arabada kendime şarkı söylemek istemiyorum artık. cimnasturk@hotmail.com mail adresim

opelefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

seyitulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kod bulma

aracınızı aldığınız bayii arayıp plaka veya şase numaranızın son 6 hanesini söylediğinizde size kodu söylerler.
eger 2. el almışsanız ve bayii hangisi bilmıyorsanız rastgele bir bayii arayıp bayiinizi öğrenebilirsiniz.

ilhanab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a hayırlı geceler arkadaşlar kendi arabam olan opel Astra aracımın teybi sorun yaptı ve cifi okumuyor ve cd romda bir dişli kırıldıgı için 450 tl ücret istediler bende letko üzerinde orjinal teyp satın aldım CD30PM3 bunun kodunu bulma şansım varmı model kodu
GM0D30C2041831 satın aldıgım teybin konunu bulma şansım varsa veya buluveren olursa bana burdan özel mesajla veya gelmez3@hotmail.com mailine nail yollaya bilitmi yardımlarınız için teşekkürler