opel astrada g de gizli kalmıs ozellikler varmı

ertem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu yol bilgisayarını bende merak ettim şimdi. Astra elegance' a da takılırmı

Maliyet ne kadar olur.

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiklerimi söyleyeyim..

Camlar açıkken kumandadan kapatmak için elektrikçiye 20 ytl vermek yeterli. Sol ön kapıdan bişeyleri bağlıolar ve o özellik devreye giriyor.
Sis farı olmayanlar için tamponda sis farı için hazırlık mevcut. Hem kesim yerleri hem fişleri var. Yeni kasa astralarda da hazırlık varsa cruise takılabilir.

Bu ikisi dışında tc takmak klimayı otomatik yapmak falan filan gibi şeyler araba parası edeceği için ve türkiyede ustalar bununla pek uğraşmayacağı için siz de pek kasmayın. Yol bilgisayarı falan eklemek için arabanın her yeriyle oynamak gerekir.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
free82' Alıntı:
Arkadaşlar 2000 1.4 nb ye yol bilgisayarı özelliği eklenebilirmi?

Sanırım bu forumun eski arkadaşları ve yöneticileri yardımcı olmayı pek sevmiyor?kusura bakmayın yanlışta anlamayın ama 4 tane konu açtım hiç birine bir cevap alamadım. ayrıca bir çok yeni üye arkadaşımızında aynı problemle karşılaştığını gördüm?

hangi konuları nerde açtın burdaki arkadaşlarımın neredeyse hepsi için bilgilerini paylaşmak diğerlerine yardımcı olmak bir zevktir.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tnng yln' Alıntı:
opel varkını yaşa :)

abi öyle diyon da bende 2000 yılında sıfır km aldığım astra 1.4 g var duruyo duruyo pat bir arıza çıkarıyor özellikle de klima sistemi onun haricinde memnunum tabiki ama ne bilim bazen soğumuyor da değilim...

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bİz Üvey Evlat Gİbİ Kaldik Bİzİm Arabada Gİzlİ Kalmis Bİ Özellİk Yokmu:(