opel audi anten aparatı radio yükseltici

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/vw_citroe...kseltici-94WQQaXQQ20252005WQQpXQQdisplayitem?

bu linkteki zımbırtı hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar ? ben corsanın orijinal teybini jvc mp3 çalar ile değiştirmiştim. anten kablosunun soketini kesip standart bir soket bağladım. radyonun çekişinden pek memnun değilim. bu alet işe yarar mı ? benim gibi teybi değiştirenler bundan kullandı mı acaba ?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
opel araçlarda kullanılan teyplerin genelde tunerleinde sorun oluyor çanak anten taksan da pek bir şey değişmez. radyo tuneriyle ilgili bir şeyler yapırırsan daha faydalı olur. benim orjinal cdçalar orjinal antenle 4 veya beş radyo çekiyordu. yerine hem bilgi ekranı hem de direksiyon kontrolü destekleyen başka bir teyp taktım aynı antenle 100den fazla radyo çekiyor.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
İlan başlığı yanlış yazılmış.
Bu yükseltici değil dönüştürücü aparat.

Aracınızın anten soketi çıtçıt şeklindedir. Pionner sony vs diğer teyplerin anten girişi ince uzun jak şeklindedir.

Bu aparat ile aracınızdaki anten soketini yeşil ucuna geçirip diğer teyplerin anten girişini uyumlu hale dönüştrüyorsunuz.
Yükseltici vs ilğisi yok.
anten soketi dönüştürücü aparat.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel araçlarda kullanılan teyplerin genelde tunerleinde sorun oluyor çanak anten taksan da pek bir şey değişmez. radyo tuneriyle ilgili bir şeyler yapırırsan daha faydalı olur. benim orjinal cdçalar orjinal antenle 4 veya beş radyo çekiyordu. yerine hem bilgi ekranı hem de direksiyon kontrolü destekleyen başka bir teyp taktım aynı antenle 100den fazla radyo çekiyor.

üstad ben zaten teybi değiştirdiğimi yazmıştım yukarıda. şu anda jvc mp3 çalar var. sorunun az istasyon bulması değil. istasyonların hepsini buluyor ama ses kalitesi beni tatmin etmiyor. istanbul beylikdüzünde özellikle sıkıntı oluyor.

not : opel araçların anten sistemi biraz farklıymış sanırım. şu CID sisteminemi bağlıymış neymiş. belki de bu yüzden bu zımbırtı bir işe yarayabilir. diye düşünüyorum. işte o yüzden deneyen kullanan var mı diye sordum.

Son düzenleme:

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlan başlığı yanlış yazılmış.
Bu yükseltici değil dönüştürücü aparat.

Aracınızın anten soketi çıtçıt şeklindedir. Pionner sony vs diğer teyplerin anten girişi ince uzun jak şeklindedir.

Bu aparat ile aracınızdaki anten soketini yeşil ucuna geçirip diğer teyplerin anten girişini uyumlu hale dönüştrüyorsunuz.
Yükseltici vs ilğisi yok.
anten soketi dönüştürücü aparat.

dönüşyütücü için biraz fazla büyül gibi geldi bana. yani ortadaki metal kısım olmasa da olurdu dönüştürücü olsaydı. sanırım siz sadece görünüşüne göre yorum yaptınız cengiz üstad. belki alıp kullanan biri çıkar da fikir verir. cevap için teşekkürler

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
O aradaki empedans uyumlayıcı senin sorununla bi ilğisi yok.
bak burada değişik modelleride vr.
http://www.meka-shop.com/-c-217_207.html
vebtra b vs bazı modellerde elektronik anten var ama senin aracında elektronik anten de yok bildiğm kadarı ile.
Sen sorunun anten ile değil.
sorunu teybinde ve hoparlörlerinde ara bence.
Ses sistemleri ile ugraşan arkadaşlar daha net açıkmama yapabilirler.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki cengiz abi yükseltici gibi bişey var mı.Bizim poloda orjinal teyp daha iyi çekiyo şimdiki kenwooda göre.