Opel Boya kodları

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumda aradım bulamadım boya kodlarını nerden bulabiliriz benim araç gri renkte farklı bi ton mirage gri olarak geçiyot ruhsatta başka görmedim şimdiye kadar boya bulması zor olacak kaputta taştan yanda hafif sürtmeden dolayı bıya aşınması var hafif kahverengi olmaya başladı içleri yani hızlı davranmazsam sac çürümeye başlayacak gibi oralara rotuş yapmam gerek mirege 2001 renk kodunu bulmam gerek yada araçta varsa tablo nerdedir accaba (Kaput altında yok)bide şu cila işi kendim yapabilirmiyim acaba araçta boya çok iyi korunmuş sorun yok o hatalardan başka gören 2006 falan sanıyor.Samsun dayım şu rotuş kalemleri varmış nerede bulabilirim Samsun lu varsa eğer bilen.Bide şu cila işi kendim yapabilirmiyim ? nasıl uygulamalıyım? Bide cila markası söylerseniz memnun olurum.Yardımlarınız için tşk şimsien kazasız günler!

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim başkanım. arkadaşlar bilgisi olan azda olsa paylaşırsa sevinirim Başkanımızın verdiği linkte kurcaladım biraz ama tam anlayamadım söylesem yeridir foruma yeni katıldım sayılır Mirage opel kullanan varsa beklerim yardımlarınız için tşk.