OPEL bunu oku da isminden utan!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün arkadaşımla beraberdim. Pat telefonu çaldı arayan RENAULT: Önce hal hatır sordular sonra 2004 model kangoo aracınıza ait arka emniyet kemerleriniz fabrikanın talimatı ile ücretsiz değiştirilecek en kısa zamanda yetkili servislerimizden birisine bekliyoruz dediler. bunu duyunca vay anasını dedim. herifler en basitinden kemer için 2004 model aracı çağırıyorlar bizim opel piyasadaki volant hastalıklı araçlarının hiç birisini tanımıyor. UTAN OPEL UTAN..

işin ilginç yanı ise arka emniyet kemerlerinin arızalı olduğundan haberi dahi yokmuş arkadaşımın hiç takmadım ki diyerek gülüştük..

RENAULT'u ayakta alkışlıyorum

Son düzenleme:

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Uygulama güzel...ziraaa...

Merak ediyorum,yıllarca insanların araba diye sırada bekledikleri ve çok paralara sattıkları torosları bu fabrikada bu marka üretmedimi....? Yada avrupaya dolu,türkiyeye kaliteden yoksun ve hiçbir güvenlik paketi olmayan boş araçları satmadılarmı...? Nasıl bir senaryo anlamadım...?

Son düzenleme:

sarp100

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki markayı da kullandım. Renault Mais, Gm Türkiye'nin cok önünde müşteri memnuniyeti olarak. Ben araba olarak Opel'i secerim ama Renault yabana atılacak marka değil. Avrupa'da ürettikleri Renault araçlar bence gayet güzel ama Türkiye'de nabza göre şerbet olayı yapıyorlar. Ucuz ve masrafsiz araç üretme gayretindeler.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz agresif bir sallama yapmışsınız bence, biraz araştırırsanız Opelinde çeşitli konularda müşterilerini servise çağırdığını ve bunun için davet pusulaları gönderdiğini görebilirsiniz.
Ayrıca ne kadar az çağırırsa o kadar sorunsuz üretmiş demektir.
Opel 2000 yılında Corsa B için aktif gergili emniyet kemeri nedeniyle geri dönüş ve değişim yapmıştı:D
12 sene önce;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kemer olunca mecburen çağrılıyor araçlar, kim sorumluluğunu alabilir ki?

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten emniyet kemeri problemi olduğunda araç muayeneden geri dönüyor. Emniyet kemeri büyük risk bir kaza anında ölüm ve benzeri sonuçların yanında firmaya dava açarsan firma ihmalden milyonlarca lira tazminat öder. Ben genelde özel opel servislerine gidiyorum. Birkaç kez yetkili servise gittim. Araç çıktıktan 3 4 gün sonra servisten memnun kaldınız mı diye müşteri memnuniyeti açısından aradılar beni. Hem Renault 7 yıl önce avrupada üretimden kalkan Renault 9 ları sattı Türkiye'de. Opel donanım farkı olsada avrupada güncel olan modelleri getirdi ülkemize ;)

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen ölümlü kazalar olmuştur kemer hatası sebebiyle. Birileri dava edip kazanmıştır.Bu yüzden mecbur kalmışlardır. Yoksa hiçbir kar amacı güden şirket yasal dayatma olmadan cebinden 5 kuruş harcamaz.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün arkadaşımla beraberdim. Pat telefonu çaldı arayan RENAULT: Önce hal hatır sordular sonra 2004 model kangoo aracınıza ait arka emniyet kemerleriniz fabrikanın talimatı ile ücretsiz değiştirilecek en kısa zamanda yetkili servislerimizden birisine bekliyoruz dediler. bunu duyunca vay anasını dedim. herifler en basitinden kemer için 2004 model aracı çağırıyorlar bizim opel piyasadaki volant hastalıklı araçlarının hiç birisini tanımıyor. UTAN OPEL UTAN..

işin ilginç yanı ise arka emniyet kemerlerinin arızalı olduğundan haberi dahi yokmuş arkadaşımın hiç takmadım ki diyerek gülüştük..

RENAULT'u ayakta alkışlıyorum

Emniyet kemeri için çağırıyorlar ama EDC şanzumandaki sorunu bilmelerine rağmen çağırmadıkları gibi sakladıklarını da ben söyleyeyim size.
Belkide kemer ucuz diye ucuza göz boyuyorlar :)
Renault işte. Quality made :confused:

aligelen1975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok prestijli firmalar dışındaki firmalar genelde can emniyetine yönelik arıza veya eksiklikler için geri çağırma yapıyorlar.Diğer hususları ise görmezden geliyorlar.Beni de 2005 model astra h aracım için 2010 yılında servis'e çağırmışlardı.Sebebini sorduğumda; arabada yangın çıkarma riski nedeniyle yağ müşirinin birini iptal ettiklerini söylemişlerdi.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu corsa c lerin direksiyon kutusunu değiştirsin opel önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...