Opel C Yardım !

İbrahim S.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşlar benim 2004 model 2006 çıkışlı Opel Corsa C arabam var.Arabanın ikinci sahibi ve ilk arabam.Ve arabanın yetkili serviste kaputu değişti ve sol çamurluk,bagaj kapısı,arka tampon.Aslında arka taraf hariç diğerleri tamir edilecek durumdaydı fakat biz akıllılık(!) edip değiştirdik.Aracın sol arka kapısında biraz çizikle birlikte hafif göçük eğilerek var.Yandan açıyla bakılmazsa anlaşılmaz vede bunu değiştirecektim ama şimdi satacağım için değişenler fiyatı indiriyo ya bunu çizikleri pasta ile göçüğüde aparat veya çekiç tamir ettiriyim mi forumda böyle tamir yapılınca sağlamlığı gidiyomuş metalim yorgunluk olayı varmış vede burası çamurluk vesaire değil tam yolcunun yanı sağlam olmalı yani ne yapmalıyım. Aracımı satmak istiyorum fakat şöyle bir sorun varki piyasayı bilmiyorum vede daha bugün sanayide 2 farklı ustaya danışdım ikiside tanıdık ikisinin verdiği fiyat arasında 2 bin lira fark var hepsinin gözünü para bürümüş.Burda en azından sizden doğru bi'şeyler duymak istyorum.Arabaya sahibinden.com dan felan baktım fakat benim arabaya uyan bi'şey yok vede burda nedense yürüyen aksamdan çok boyaya,değişene bakılıyomuş işte birazda ilk aracımın olmasının verdiği cahillik ile bu hatayı yaptım.İnternette baktığım araçlar 120.000 kilometrede değişeni yok (veya varsa yüzyüze görüşmede söylüyor mu bilmiyorum yazmamış) 17 bin lira isteniyor.Diğer araç özellikleri aynı.Aracımın özellikleri bunlar:

2004 model 2006 çıkışlı

1.2 Benzinli - Düz - Essentia - Star Silver

Değişenleri:Kaput,arka tampon,Bagaj kapağı,ön sol çamurluk.

81.000 kilometrede haftada en fazla 2 veya 3 kez kullanılan bir araç.

Bütün bakımları zamanında yapılmıştır.(Bütün filtreler,yağ vesaire 8bin kilometrede bir aksatılmadan zamanından önce yapılmıştır.)

Çalışan(yürüyen aksamında) hiçbir sorun yoktur.

Aracım masrafsız olmasına rağmen değişenlerinin olması beni fiyat konusunda çok endişeye düşürdü.Sizden ricam anlıyorsanız bir fiyat ortalaması vermeniz tanıdığınız güvendiğiniz usta varsa sormanız. Şimdiden çok teşekkür ederim.İyi forumlar. :)

Son düzenleme: