Opel Combo Kullanıcıları (Anket)

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok zaman geçmiş boş yere ayrıntısıyla yazmaya gerek yok ama içten söylüyorum dört dörtlükte değil combo.

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. arkadaşlar. 2006 aracımı alalı 3 ay oldu. k.maraş andırın yaylalarında 5 büyük 3 küçük ve yük ile çok rahat gezdim. çekişte herhangi bir sorun yaşamadım. yakıt ekonomiside çok iyi olduğunu söyleyebilirim. göksun yollarında 130 ları vurdum titreme ve savrulma yaşamadım, ama ben hep 90 cıyım, fazla hız yapma taraftarı değilim. almak isteyene tavsiye edilebilinecek bir araç olduğunu düşünüyorum...

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.. Allah (cc) kaza bela vermesin inşallah..

B

beckerr

Bilgi Girilmemiş
Yükseltme kiti

Arkadaşlar bende 2008 Combo 1.7 cdti var 1 depo ile şehiriçi 700km yi geçemedim 15000 den sonra az yakmaya başlar dedi servis.
Doğrumudur en çok kaç yapan var ?

Araçta tek sevmediğim alçak olması yükseltme kiti takozu uygulanabilirmi en fazla kaç cm yükseltmek doğru olur?

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mahoni

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,
2005 nisanda sıfır aldım. 1.3 city plus sport paket.şu an 77 binde. önce eksileri arka bagaj kapısı ortadaki aynayı bayağı engelliyor, direksiyon kutusundan ses geliyodu garantiden değişti, 110 hızı geçinçe yakıt bayağı artıyor,yol bilgisayarı yok.artıları klima açık+ 5 kişi+bagaj dolu zorlanmadı en azından emsalleri olan partnerleri falan rampada geçtim , köy ve yayla yollarında hiç sorun olmadı beni yolda bırakmadı. bi keresinde 50 m lik bir rampada arabada 9 yetişkin varken durmak zorunda kaldım (önümdeki denyo durdu) ve bu durumda tekrar kalktık normal şekilde yola devam ettik, içi emsallerine göre daha geniş.yani kısaca kullanırken kendini ticaride değilde bir taksi sürüyosun gibi hissedebiliyosun.

HerCai117

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abisi tek kelime opel combo diyorum gerisi yalan...

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
ARKADAŞLAR HERŞEY NEYSEDE BEN 1 TANE ESKİTTİM ŞİMDİDE 2 ADET 2008 ALDIM SIFIR ZAMANINDA NASIL OLUYORDA ŞEHİR İÇİNDE 700-750 KM YOL YAPIYORLAR ANLAMIYORUM.ben ankarada kullanıyorum bu dediklerine çıkamıyorum.bende comboyu tek geçerim. hangi araç ta var bu kadar yol tutuşu ve estetik.sadece kaliteli yakıt kullanılsın ve kasislerden kaçınılsın araç 1355 kg ne kadarda sağlam olsa büyük kasise düşerse illa sorun olur.araç sınıfında lider. ha bundan sonra nasıl olur bilinmez el opelin eldeğişimi etkiler mi ilerde göreceğiz.
ayrıca kasa nezaman değişecek bilen var mı. ( bu arada bu da büyük nimettir çok sık kasa değiştirmemesi )

ibrahimcombo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 1.3 2005 model 1.7 2007 model iki motoruda kullandim 1.3 satiğimda 2 yaşinda ve 123000 km de idi debriyaj dahi değişmedim tek derdi direksiyon sesi ve turbo ydu garantiden değişti şehir içi 700 km yaptiğimi bilirim ama klima açip 3. 4 kişi olunca performansi düşer ama aile için ideal araçtir 1.7 ise aldiğimda stepnesi bağlanti demiri arka bagaj örtüsü ve bagaj taban örtüsü yoktu yasal olarak ağirlik sinirini geçtiği için opel koyamamiş.servis bunlar için 1000 tl istedi ama ben pert bir combodan jant 5 bijondur 1.7 de dahil 450 tl ye hallettim performans olarak gayet iyi bir araba ş içi 650km yol yapar max hiz 195km ben izmir otobaninda yaptim ama normalde 175 civaridir.klima ve yük fark etmez tazi gibi gider.çok transporter helak olmuştur yanindaalacaksaniz 1.7 ideal bir araçtir