Opel Corsa D Gsi son hali nasıl olmuş?

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallh, allah kaza bela vermesin, çok tatlı olmuş..! tadından yenilmez şimdi :)

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim saolun. irmscher panjurlar çoğu opel bayiilerinde satılıyor . 400-450 civarı olması gerek

Sadece tek bir yerde satılıyordu bu panjurlar. Bi arkadaşım bu gsi'ı alıcagı için araca almadan iş emri açtılar ve sökülemediği için araç üstünde kaldı. Sen taktırmış olsan bilirdin bu panjurların ne kadar az olduğunu aracın üstünde satın aldığından heryerde bulunuyo sanıyosun. Neyse sonra 90lık dizel aldı kalan son panjurda ona takıldı. Tr'de toplamda 15 adet irmscher panjur var (lazerli model) distribütör kayıtlarına göre. Yani bulunmaz hint kumaşı. Kısaca anlatmak istediğim opel bayilerinde satılmıyor. Egemde vardı olanda bitti. Başkası yada Egem tekrar getirene kadar yok bu panjur. O beğenmediğin BBS'leri taksaydın daha cok yakışacağını düşünüyorum bide şu angelları sökmek lazım ama zevk meselesi sen beğeniyorsan sorun yok. Kazasız belasız...

Son düzenleme:

teknoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha geçen gün panjur egemde vardı. valla bizim okulda corsası olan herkes takmış . bende sinir oldum kızılay dağıtır gibi dağıtmışlar heralde. geçen gün bi arkadaş yeni taktı istanbulda ki bi bayii den getirtmiş. bende şaşırdım valla . yinede saol

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu araç stok çok daha yakışıklı. modifiye demek guzelleştirmek demek. bence bu guzelleşmemiş.

gkirtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantların çok güzel tam düşündüğüm tarz fiyat bilgisi verebilirimisn acaba?

Mutlu KOÇER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun. Batu'nun zevkleri güzeldir. Ama yayı bekleyin batu valla paraların sizi :p

Özgün ne yaptı acaba ?

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha geçen gün panjur egemde vardı. valla bizim okulda corsası olan herkes takmış . bende sinir oldum kızılay dağıtır gibi dağıtmışlar heralde. geçen gün bi arkadaş yeni taktı istanbulda ki bi bayii den getirtmiş. bende şaşırdım valla . yinede saol

Var dediğin panjur vitrinde en üstte arkada duruyorsa Corsa C'ye ait aşağıda duran logosuzsa Astra Gye ait. Sizin okulda bildiğim kadarıyla sen alana kadar kimsede yoktu. Ekonomide 2 kişide var Biri Özgün biri Ali Can(senin arabaya taktıran kişi) Ege'de siyah bi corsada var tek kapı TT plaka okul dışında Karşıyakada çok görüyorum, Karşıyakada Azu plaka bi arabada var Beran'dı sanırım elemanın ismi arkadaşlar tanıyo benim konuşmuşluğum yok. İstanbulda Emre diye bi arkadaşta var(başka bi forumdan tanıyorum). Sakaryada bi tane var sanırım yine siyah tek kapı. Bi tane akdeniz tarafında vardı şehiri hatırlamıyorum muğla yada denizli olabilir ilanlarda görmüştüm yine siyah tek kapıydı. Bunun dışında İzmirde satılmış 3 tane daha var ikisi gökyüzü mavisi 5 kapı'da diğerini ve kalan 4 taneyi bilmiyorum.
Bildiğim kadarıyla bu panjurları ilk Karşıyakada Beran sonra İstanbuldaki Emre sonra Özgün ardından Ali Can taktı. Daha önce takan var ise ben bilmiyorum. Şimdi İstanbulda bi yer bayilik almış bunun dışında. Ama ellerinde gelmiş yada gelicek panjur yok arayıp konuştuk. İsteğe bağlı geliyor. Parayı vericeksin 1-2 ay sonra alıcaksın şeklinde.

Son düzenleme:

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Hayırlısı olsun. Batu'nun zevkleri güzeldir. Ama yayı bekleyin batu valla paraların sizi :p

Özgün ne yaptı acaba ?
bekliyoruz zaten yaptığımız bir şey yok artı yeni pc aldım kısacası bende bir süre kabuğuma çekiliyorum tam hepsini aynanda yapacakken yeni pc alma işi bütün herşeyi değiştirdi... :D

özgünde kol dayama ve cruise yaptıriyim daha ellemicem jantı ve yayı dedi en son :) gerçi onun belli olmuyor... kafası attığı bir gün halledip kurtulcaz :D