Opel Corsa Gsi Alamak istiyorum Yardım!!!

cetin-kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konforora o kadar önem veren biri deilim mert kardeş güzel eli yüzü düzgün bişi olsun :D yeter

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size tavsiyem EREN34 nick li abinin ilanına bakın başka bişeye gerek yok zaten ;)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi ilana baktım satılmış pardon ;)

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa nın arkjaya 3 kişi sığar ama sıkışık olurlar.Astra kısmen daha iyi.Fakat hiçbiri 4 kapı araba rahatlığını veremez.

Saygılar...

cetin-kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten kafama takılanda o abi 3-4 kişi bi yere gitmek istesek zor durumda kalırmıyız pişman olurmuyum tek kapı araç aldığım için şimdiden tşkrler abi

h.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1997 model olanını kullanıyorum rengi kırmızı.temizini bulduktan sonra seni asla üzcegini düşünmüyorum.konfor olarak 106 dan flan cok daha üstün ama benim belimi agrıtmıyor değil arada :) .özelliklede kış aylarında 4 kişi binince arabanın iç hacmi ufak oldugundan inanılmaz bugu oluyor.ben yarıs tutkunu bi adam değilim fakat ışıklarda dururken kalkınca neredeyse cogu arabayı geride bırakıp birdahaki ışıklarda insanların senin arabana bakıp durması güzel bi duygu :) . ben cok fazla bir bilgi sahibi değilim ama gerek okulda olsun gerek bakımdayken olsun cok kişi satmayı düşünürsen görüşelim dedi.ayrıcada çoğu arkadasım ala ala bu arabayımı aldın dedi fakat arabanın direksiyonuna geçtikten sonra "abi çok iyiymiş,çok keyifliymiş"dediler.bir süren bidaha sürmek istiyor sürüşü gercekten cok keyifli. ben tüp taktırmadım düşünmüyorumda yalanda söylemiyim genelde sakin sürüyorum ben bastıgımda oluyor arada yakıtı 260-300 arasında gidiyor geliyor,şehir ankara.benim kafama takılan tek sıkıntı cok yüksek sıcaklıkta çalısıyor araba sanırım bütün gsi lar böyleymiş. umarım gönlüne göre bir araba alırsın.benim arabam 97 sunroofsuz tek airbag li . eger biraz daha cıkabilirseniz 98 sunrooflu modelini almanızı öneririm.sunroof gercekten yakısıyor bu arabaya.saygılar

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısa mesafe sıkıntı olmaz.Ancak uzun yola çıkmak işkence olabilir.

Saygılar...

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nefis olmuş buda