Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hb lerde geri park sorunu

selam arkadaşlar bizim opelcilerin dışındada opelin kusurlarını birsitedesıralamışlar kişi diyorki hb leri geri park edebilen tır da park eder . bende ilk aldığmda biraz yadıgadım ama bece önemli değil. yaklaşım ilginç geldiği için alıntıyaptım.

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben benim vectradan cok memnunum ama bu araba gitmiyor uniyi kazandigim zaman 106 gti aldi evdekiler bana o baska ama bu vectra ya 1.6 motor hic yakısmamıs ben olsam 1.8 den baslatırdım araba 195 i ne yaptıysak babamla geciremedik belki gecireniniz vardir helal olsun derim biz beceremedik valla ama iyi duruyor hele 106 ya gore nerdeyse ferrrari gibi duruyor :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
Yarama parmak bastın tebrik ederim...:good: Bende cam buğusun için olsun havalandırma kolu olsun, gece ışığı yanmıyo,kolun üstünde şeffav bi işaret var sanırım onun altından ışık yansıyo,ya da yok.Gece ışığı açıp ayarlamak sinir yapıyo bende...Bilen var mı?Vectra için orta konsolda gece hangi kollarda ışık yanıyo?eski kasalarda....:confused:

bizdekide aynısı oralar ışıl ışıl dıı bi zmanlar lambası patlıyo onun yaptırmaya servise götürdüm yapmadılar minicik bi ampul için bütün göstergeler teyp falan hepsi sökülüyormus yapmaktan kaçınıyorlar arabayı ilk aldıgımızda hiç unutmuyorum gece yolculukları çok hosuma giderdi ışıl ışıl paneller ahh

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akklıma geldide nası anlatcam ya bu yenilerin nası bilmiyorum ama bizimiknde şu bagaj kapagını tutan iki metal parça varya o bagajı kapatırken içeri gidiyor baya çıkıntılı bi parca bavul falan silme doluysa bagaj kapagı kapanmıyor onun için arka kenarlara bavul koymaıyorsunuz o sorun başına gelen anlamıştır yada bi ara fotograf çekip koyuyuyum

ayrıca vectra a ve b de plakalar bagaj kapagı üzeirinde kapatınca çaaat diye ses çıkıyo plaka kutusundan en güzeli c lerdeki gibi arka tampondaki bir oyuk içersinde olması zarwan adlı arkadasn fikri çok hosuma gitti bende düşünmüyo değilim türkiyede hertürlü motor body kit döşeme gibi işlemlerin hepsini birden yapabilen bir merkez yokkk sermaye olsada açsak şu koltuk gıcırtısını halletsek baya hayır duası alıcaz zaten en çok ondan dertliler

oonderk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emirhan' Alıntı:
BENIM TIGRADADA AYNI PROBLEM VAR
FABRIKA CIKISIMI BOYLE YOKSA AMPULLERMI YANMIS OGRENDIGINDE BANADA BILGI VERIRSEN SEVINIRIM

bugun servise gittgimde gosterdim
kalorifer dugmelerini aydınlatan ampuller sönmüş
değiştirdim
bişeye benzedi ya ön taraf
neydi öyle kapkara
ama ikide bir sönüyorsa buna daha ekonomik bi çözüm bulmak lazım
5 dipsiz ampul =10 ytl
30 da işçilik aldılar
toplam=40 ytl

aydına mı gitsek nasıl olsa arada geciyoz o taraflardan

setapxxx' Alıntı:
ben işclik almıyorum gel.bedava yaptık koş,koş,koş

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şu direksiyndan kumandada ses açma butonunun yol bilgisayarına geçen butondaki gibi üstüne basılamamasından şikayetçiyim...insan onuda basmalı yaparda mute koyar...
10 saaat uraştırıolar adamı:D

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ATALAY------------

SFI SEQUENTAL FUEL INJECTION

ÇOKNOKTADANSIRALI BENZİNPÜSKÜRTMESİ

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
begenmeme denilemez aslinda, astra hb lerin 1.9cdti'ların tr de olmasi çok güzel olurdu