Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen çok kirlendi mi süspansiyondan ses geliyor koltuk gıcırtısından eser yok

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oonderk' Alıntı:
bendeki 2000 model corsa da havalandırma dugmelerinde aydınlatma yok mu yoksa lambasımı sonuk
3 dugme var birisi sıcak soguk ayarı, digeri fan hızı, otekisi havanın yonu
bunlardan birisinin aydınlatması var diger ikisinde yok
olmayanların simgelerinin zeminide aydınlık olan dugmelerinkinden farklı
servise gittigimde sorcam ama hep unutuyom
gunahını almıyım eger koymamıslarsa cok gıcık oluyom
geceleyin camamı ufluyo ayagamı ic lambayı yakmadan goremiyorum
bende bundan once o sizin kasa corsa wardı da lambası cabuk bozuluyo ayrıca lamba yeri war elektrikçiye goturun takarlar ck kotu bişey bnm arabam da oledi taktırdım ii oldu ucuz zatn

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde ensevmedıgım sey yetkılı servıııısss.cünküüüü

dostlar bence opelı sahıbınden sogutan sey yetkılı servıs nedenmı? cunkuuu bakın basıma yakında zamanda bısey geldı= arabamın oksıjen sensoru arızalandı basıt bır kablo sonda gıbı bısey ve servıse gıttım 305ytl+montaj ucretı dedıler yanı 400falan tutacak..baktım pabuç pahalı:) ozel opel servısıne gıttım aynı orj parcayı 52euroya(100ytl ye) alıp montaj ıcınde netarsan at deyınce 20ytl de öle verdım ettımı 120ytl..hani 400 hani 120:mad: sadece yuuuuh dıyorum bır marka bukadar sahıbınden sogutulmazkı!!ama suc opelde deıl..kasapları servıs yapanda!!!ben bunu yasadıgım ıcın sınır oldum..bırde orjınal jantları var ustunde aracımın en ufak bır kasi se gırsen hemen jantın kenarı yamuluyor!!bukadarmı ınce sactan yapılıyor yahu:mad:

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar power sami cok haklı

azonce sıkayet yazdım ama unttuklarımı powersamı dostumda dile getırmıs acayıphaklı adam yahu!dıreksıyondakı korna bastılan yerler yırtılıyor bu ne basıt lıktır anlamadım..bırde ozellıkle motor sogukken 2.vıtese gecırmek zor oluyo takılıyor..dıger vıteslerde sorun yok ama..motor ısınınca 2.de duzelıyor..mantıgı cozemedım servıs normal dıyor..hehehe:kop:

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b kasanın süspansiyonlarından ve arkasından soğuk havalar ses gelmesi birde orjinal teyibi

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 bijon jant bijon ölçüsü.bmw ile aynı olsaydı ne güzel jantlar var kullanamıyoz.:cry:

DoGuKaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler dusuk viteslerde hantel kalıyo astra ayrıca kucuk gozler eksik ses sistemi diger markalara kıyasla tatmin edici deil

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c lerinn direksiyon kutusundaki sorunn ve torpido gözünde ışıklandırmanın olmamasıı!