Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelde Beyenmedigim Birsey Yok Vallahi Olsada Almazdim Zati Ama Bir Seyini Cok Sevİyorum Opel Logo Sunu......

kaanaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle elektrik aksamı kötü bence.Büyük sorunlara yol açabiliyor.Bendeki gibi :D

santana77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk gıcırdaması. :mad:sol ön cam yarım açıkken çıkan sinir bozucu tıkırtı. aşırı benzin tüketimi. bence en önemlisi bu.:help: sınıfının en fazla benzin tüketen aracı bence. sanırım üretilirken türkler hiç düşünülmedi. :)

santana77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
benim sol ön cam aşağıya inerken ve çıkarken gıcırdaması zeyttin yağ döksem ne olur acaba sis lambası yok arka sağ sis lamabası yok ondan sonra dirseklik olmasını isterdim birde direksiyon alçaklık yükseklik ayarı yok sanırım benimkindee ya da varda ben mi bilmiyom yoksa 2000model doğanımızda bile vardı
serkan 61 kardeş. mutlaka senin aracının yükseklik alçaklık atarı var. benim corsa 2003 model. bende varsa sende hayli hayli vardır. kontağın hemn altında bir dil göreceksin. endişe etmeden onu aşağıya indir. kuvvetlice bas kokmana gerek yok. kırılmaz. dili indirince direksiyonu istediğin gini aşağı yada yukarı ayarlayabilirsin. doha sonra tekrar dili yukarı it ve direksiyonu sabitle.

yagmurcini

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerin genelinin motorunda garip bi ses var bende buna deli oluyorum sanki araba dizel gibi çalışıyor bende 1.8 s vardı 1992 model sankii dizel gibiydii önüne gelen dizelmi diye soruyordu çok ustaya gösterdim ama hiç biri yapamadı sadece o ses için sattım 1996 model aldımm inanın bunda bile varr ama bunda az o ses dikkat ettim vectra ların genelinde var

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuk gıcırtısı, göğüsten gelen sesler, egzostan gelen sesler beni gıcık ediyor

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim Astra ya nazar değmesin maşallahı var ne koltuk gıcırtısı ne cam tıkırtısı hiç bi sorunu yok birde vectra lardaki gibi ön koltukların arasında kol dayamak için bi dalga olsaydı içine bişeyler koyabiliceğimiz güzel olurdu bence bi eksiği yok yani herşeyini seviyorum OPEL'in bu yüzden Opel'imiz var bu yüzdende burdayım.....

emrew

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-ayarı olmayan korna dugmesı cok sert az bıse calamıyosun
2- motor ilk kalkısta olu gıbı bı turlu hareket etmek ıstemıyo
3-fren cok sert gaz pedalı asırı yumusak
4-direksiyon park sırasında yeterince yumusamıyo bıraz sert

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan' Alıntı:
Bu mesajına cevabı önceki gece yazacaktım ama bir de kendi arabamda iyice bir bakayım dedim...

Dediğinde haklısın otomatik vites kolu çok uzun...
Buna ben de daha önce dikkat etmiştim fakat "neden/sonuç" anlamında fazla kafa yormamıştım
Bence bunun sebebi şanzıman tünelinin alçak olmasından kaynaklanıyor; özellikle diğer Alman otomobillerine göre...
Misal bir Mercedes'te, BMW'de, VW'de şanzıman tüneli neredeyse diz seviyesinde... Sadece Opel'lerde böyle...

Bu nedenle "kullanımı rahat olsun diye vites kolunu uzun tutmuşlar" diye düşünüyorum...
arkadasım bı yanlısın var sanzuman tunelı dıye bırsey yok opellerde cunkı motor yan motordur bılgınıze