Opel Değer Maltepe servis memnuniyeti

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Değer Maltepe servis memnuniyeti

kerim kero link' Alıntı:
Valla Keko dediniz anten dediniz düzeyi bozmıyalım lütfen diğer arkadaşlar üstüne alınmasın...
Erpaşın müşterisi olduğun halde tamponu boyıyalım demişler git dene ondn sonra kötü de
Bende gitmiyim oraya başka yer tavsiye edin ona bakalım

Hocam ben Deger icin kotu demedim hatta hizli geri donduler dedim, benim elestirdigim Opel in politikasi ve Erpas'in isciligi. Ayrica boyayalim demediler getirin bakalim dediler. Calisan insanlariz ve boyle bir sorun icin İstanbul trafiginde gidis gelis 60 70km gitmek istemiyorum. Yazdiklarimi dikjatli okursaniz sorunumun Deger ile olmadigini anlarsiniz

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim kero link' Alıntı:
Valla Keko dediniz anten dediniz düzeyi bozmıyalım lütfen diğer arkadaşlar üstüne alınmasın...
Erpaşın müşterisi olduğun halde tamponu boyıyalım demişler git dene ondn sonra kötü de
Bende gitmiyim oraya başka yer tavsiye edin ona bakalım

Samimi olarak servis tavsiyesi istiyorsanız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için Topkapı Odak'ı tercih edin.
Eğer Topkapı Odak bu forumun sponsoru, siz şişiriyorsunuz derseniz de ikici alternatif olarak Dolmabahçe Gerçek servise gidin.
O da avrupa yakasında, uzak derseniz Anadolu yakasında şuanda tercih edilebilecek kötünün iyisi tek servis Çekmeköy Gedizlerdir.
Arkas kapanmasaydı onlardan da memnundum. Açıkçası bir dediğimi iki etmemişlerdir.

Bunlar tamamen tecrübelerime dayanarak, objektif yorumlarımdır.
Ayrıca bunlar sadece benim değil, Opel araç kullananların çoğunun kabullendiği bir durumdur.
Bugün hangi foruma, hangi siteye baksanız ilk önce Odak'ın müşteri memnuniyetlerini okursunuz, sonrasında da Gerçek servis ön plana çıkar. (İstanbul İçin)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Samimi olarak servis tavsiyesi istiyorsanız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için Topkapı Odak'ı tercih edin.
Eğer Topkapı Odak bu forumun sponsoru, siz şişiriyorsunuz derseniz de ikici alternatif olarak Dolmabahçe Gerçek servise gidin.
O da avrupa yakasında, uzak derseniz Anadolu yakasında şuanda tercih edilebilecek kötünün iyisi tek servis Çekmeköy Gedizlerdir.
Arkas kapanmasaydı onlardan da memnundum. Açıkçası bir dediğimi iki etmemişlerdir.

Bunlar tamamen tecrübelerime dayanarak, objektif yorumlarımdır.
Ayrıca bunlar sadece benim değil, Opel araç kullananların çoğunun kabullendiği bir durumdur.
Bugün hangi foruma, hangi siteye baksanız ilk önce Odak'ın müşteri memnuniyetlerini okursunuz, sonrasında da Gerçek servis ön plana çıkar. (İstanbul İçin)

2004- 2010 Arasi filo kiralama olarak Gedizleri kulandik. Hem servis hizmeti hem de filo kiralama hizmet superdi. Birkeresinde kullandigim aracin radyatoru delinmisti ve kendi kendine acaba bendenmi kaynakli diye dusunmustum Gedizler servis konunun kesinlikle benimle ilgili olmadigini, aracta gevseyen bir civatanin duserken fana carptigini ve bununda radyatore saplandigini anlatmislardi. Odak ile tanismadan Gedizler benim icin tekti. Gercek icin malesef ayni seyleri soyleyemeyecegim. Kizkardesimin 2008 H kasa Astrasina ufak bir surtmeden dolayi yaptiklari islemler nedeniyle hem yuklu bir tramer kaydi cikti hemde gecen sene satmaya niyetlendigimizde alici ustasina gosterdi, kaza resimleri ile yapilan isleme bakinca sirf fazla fatura icin arbanin sasesine mudahele etmisler demsti. Araci almamislardi, bizde hic pahasina gidecegine uzun sure kullaniriz diye dusunduk ve hala kullanyoruz

kerimopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Topkapı odak bana baya uzak yoksa bende denemek istiyorum gedizler çok klabalık  benim istediğim bütün bayilerin aynı hizmeti vermesi ve yakında kine gitmek ama bunun için bayileri bir şekilde teşvik etmek lazım sanırım