Opel Değer Maltepe servis memnuniyeti

kerimopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Değer Maltepe servis memnuniyeti

gitmen gereken yer neresi onu da öğrenmiş olalım  14alkiss

kerimopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapıcı ve yardımcı olacak eleştirilere açığım hangi bayiyi temsil ediyorsanız buyrun çamur at izi kalsın düşüncesinden kurtulun kimse kanmıyor artık 5-6 kişi birleşip bir yeri şişirmenizi veya yerden yere vurmanızı...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim kero link' Alıntı:
İlgilerine yaptıkları kolaylıklara içtiğim nefis sıçak çikolatalarına ve cidden müşteriye değer vermelerine teşekkürü bir borc bilirim umarım hep güler yüzünüz hiç Solmaz... :D

böyle konu açıp

kerim kero link' Alıntı:
yapıcı ve yardımcı olacak eleştirilere açığım hangi bayiyi temsil ediyorsanız buyrun çamur at izi kalsın düşüncesinden kurtulun kimse kanmıyor artık 5-6 kişi birleşip bir yeri şişirmenizi veya yerden yere vurmanızı...

böyle devam edince kesinlike servisinizin adını temizlemiş oldunuz tebrikler. baştan dürüst olsaydınız bari...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim kero link' Alıntı:
Oraya gidpte bir memnun olmayan kişi göster erpaş kapandı değişti yerine değer açıldı diyorum sen hala erbaştan bahsediyosun

Öncelikle siz Değer servisteki statünüzü bizimle paylaşırsanız daha sağlıklı konuşabiliriz.
Bunun dışında bu başlığa şuana kadar yazı yazmış tüm üyeler uzun süredir tanıdığımız ve hiçbir servisle bağlantısı olmayan kişiler.

Ayrıca eskisi kapandı yenisi açıldı diyorsunuz ama ben hem Erpaş'ı hemde Değer'i tecrübe etmiş biri olarak pek fark göremediğimi belirteyim.
Servis danışmanlarından Mazlum Bey dahil birçok çalışanı tanıyorum ve Erpaş servisin kadrosunda isim değişikliğinden sonra pek bir farklılık göremedim.

Ben eğer bütün Türkiye'nin kronik olduğunu bildiği emme manifoldu sorunu için 3 kere, akü problemi içinde 4 kere servise geliyorsam, o servisten memnun olma ihtimalim tahmin edebileceğiniz gibi baya az.
Hemde Akü için iki kere şarj edilip kapı önüne koyulduysam ve iki kerede aynı sorundan yolda kalıp aracımı opel assistance tarafından servisinize çektirdiysem nasıl memnun olabilirim açıklarsanız sevinirim.

Aracımın plakası imzada açıkça görünüyor. Servis kayıtlarına ulaşma yetkiniz varsa buyurun bakın ve ne demek istediğimi görün.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Bizi uç beş kişi toplanıp bi yerleri şişirip bi yerleri yerden yere vuruyor demeniz gerçekten çok çirkin buradaki insanlar belki yolda birbirlerini görse tanımazlar kimsenin gazınla ya da şişirmesi ile hareket etmez burda gerçekten iyi niyetli insanlarin birbirine yarfim etmek icin çaba sarfefiyo hem sen isini iyi yapiyosan zaten buralara fake üyelikle girip sıcsk çikolata tarifi vermene gerek yok xxxx servisin ustadiyim sahibiyim muduruyum dersin yonetimi basvurursun uye olursun sonra elestirilere durustce cevap verirsin foruuma tecrubenle biseyler katarsin boylesii daha iyi olmazmiydi mesala ben aracimi yetkili servise goturmuyorum guvendigim bir ustam var ona emanet ettim allaha sukur bu zamana kadarda beni uzmedi burda bahsttim ve bana dediki burasi nadil bi yer her gelen bana burdan bahsediyo cok kaliteli paylasimlar var dedim bende uye olsam dedi tabi dedim yonetime iletirim ozel servis ustasi oldugunu soyleriz sana ona gore bi uyelik acarlar sorulara cevap verirsin cozumun bir parcadi olursun yeni seyler ogrenirsin dedim adam heycanlandi yanina gelicem dedi benide kayit ysotiralim dedi reklamin en buyugude zaten cozumun bir parcasi olmak degilmi mert kardesim bunuda bu arda soylemus oldum uygun gorurseniz kayit olsun ve sizinle irtibata gecsin

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Bizi uç beş kişi toplanıp bi yerleri şişirip bi yerleri yerden yere vuruyor demeniz gerçekten çok çirkin buradaki insanlar belki yolda birbirlerini görse tanımazlar kimsenin gazınla ya da şişirmesi ile hareket etmez burda gerçekten iyi niyetli insanlarin birbirine yarfim etmek icin çaba sarfefiyo hem sen isini iyi yapiyosan zaten buralara fake üyelikle girip sıcsk çikolata tarifi vermene gerek yok xxxx servisin ustadiyim sahibiyim muduruyum dersin yonetimi basvurursun uye olursun sonra elestirilere durustce cevap verirsin foruuma tecrubenle biseyler katarsin boylesii daha iyi olmazmiydi mesala ben aracimi yetkili servise goturmuyorum guvendigim bir ustam var ona emanet ettim allaha sukur bu zamana kadarda beni uzmedi burda bahsttim ve bana dediki burasi nadil bi yer her gelen bana burdan bahsediyo cok kaliteli paylasimlar var dedim bende uye olsam dedi tabi dedim yonetime iletirim ozel servis ustasi oldugunu soyleriz sana ona gore bi uyelik acarlar sorulara cevap verirsin cozumun bir parcadi olursun yeni seyler ogrenirsin dedim adam heycanlandi yanina gelicem dedi benide kayit ysotiralim dedi reklamin en buyugude zaten cozumun bir parcasi olmak degilmi mert kardesim bunuda bu arda soylemus oldum uygun gorurseniz kayit olsun ve sizinle irtibata gecsin

Bize yardımı dokunacak yada bizim yardımımız olacak herkese kapımız açık.  :)
Ustamız benimle yada yönetim kadrosundan istediği kişiyle iletişime geçip bu konuyu konuşabilir. Yardımcı oluruz.  greatt

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
murat seının ustan bıze bakımı kaça yapar bak 580 650 fılan demesın ona gore taaaa  sakaryadan fılan gelıcez  yol parası fılan

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

CALİBRA BG link' Alıntı:
murat seının ustan bıze bakımı kaça yapar bak 580 650 fılan demesın ona gore taaaa  sakaryadan fılan gelıcez  yol parası fılan
kahka536 kahka536