opel e-bilgi

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
brousse' Alıntı:
aracım ilk kalkışta veya yokuşta çekmiyor hatta kalıyor enjeksiyonları temizlettim bujiler değişti kelebek temizlendi eksoz'a bakıldı bilgisayara sokuldu ama arıza bulunamadı. supap veya benzin pompası yapabilirmi ??
SLM DEBRİYAJ SETİ BİTMİŞ OLABİLİR ŞANZUMAN ALT KAPAĞI SÖKÜP BAKTIRMAN GEREKİRR.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)tansu arkadasım hadı ya anlat sunuda elektrıkcıye gıdıcem senı beklıorum

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam işini ben aldığım 2.gün öğrendim biraz fazla çevirdim anahtarı,çat dedi.Korktum kırıldı diye çıkarırken bi kaç sn geçti bi baktım camlar kalkıyooo....:) way be dedim 95 model ama genede ince bi özellik koymuşlar dedim...

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp codunu araci 0 olarak satan opel bayisinin veri bankasinda bulabilirsin. benzer durum basima geldi. hatta araci yeni uzerime almistim ruhsatta satildigina dair noter tastiki vardi ama hala eski sahibin ismi duruyodu, bana hirsizmisim gibi codu vermediler adamlara olayi anlatana kadar ne cile cektim bilmezsin. ama bayiye bizzat girme sansin varsa hemen alirsin sanirim. benim sehir disi oldugu icin inandiramamistim. yani tek ihtiyacin ruhsat...

Akın52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler çok yararlı hepsi benim bilmediğim ve benim için yeni konular , opellerin böyle gizli pek bilinmeyen özellikleri varsa paylaşalım aracımızı daha ii tanımış oluruz hepinize teşekkürler..

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakin oluuuuun kardeşlerım
tarıh oldu dıyorsa baya yaslanmıs arkadaş way bee

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar paylaşmak güzeldir herşey paylaştıkça artar bilmeyenler için güzeldir benim arabayı aldığım kişi 10 yıldır opel hastası bütün oplelere binmmiş biri ama bunların çoğunu bilmiyor ve ben bunları böyle böyle oluyor dedğimde şaşırıyorlar. o yüzden herkes ne biliyorsa yazarsa bilmiyenlerde o kadar azalır laf sokmayı bırakıpta :( bu sanal ortamda bilgilerimizi paylaşırsak sevinirim.:alkis:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki yazılanlara baktım, kimse bahsetmemiş,Follow Me Home (Evime kadar taklip et) özelliğinden bahsetmek istiyorum.Geceleyin Karanlık bir otopark yada ıssız bir sokaga park etmek durumunda kaldıgınızda işe yarar bir özellik bence.Bilmeyen arkadaşlar için ne oldugunu da yazayım.
Aracınızı stop edip inerken ,sellektör yapar gibi kolu bir kez kendinize çekerseniz kısa farların yandıgını göreceksiniz.Kapınızı kilitleyip gittikten 30 sn. sonra farlarınız kendiliğinden sönecektir.Sizde bu sürede karanlıkta yürümemiş olacaksınız.Kullanım kitapçıklarında konu hakkında detaylı bilgi mevcut. Özellikle akşamları, karanlık ortamlarda aracınız bıraktıgınızda çok güzel oluyor.sevdiğim bir özellik, paylaşmak istedim.Benim aracım Corsa C,sanırım tüm opel modellerinde mevcuttur.