opel için kesinlikle michelin

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence turanza er300 oldukça dayanıklı ve kaliteli
efendim içeri ses alıyormuş varsın alsın ne yani yolda duyduğumuz tek ses lastik sesimi teybe biraz ses ver şimdi oldu galiba

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model arıcımızda orginal michelin lastik vardı o 2 3 ay oluyo degiştireli ama önler degişmişti ondan önce

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar daha önce Continental öneriyordum ama lastik bu fazla para harcamaya gerek yok ne Michelin ne Bridgestone inanın gerek yok alın LASSA (impetus revo) binin. benim gibi lastik patlayınca 280 TL'niz havaya uçmasın!..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar neden Petlas değil???????

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mıvhellın kaliteli ama bizim yollara göre değil asfaltlarımızın hali ortada 1 yılını doldurmadan gidiyor lastikler mıchellını mıchellın yapan o yumuşaklık kayboluncada hiçbir özelliği kalmıyor lassa kötü değil iyidir nadir abinin neden petlas değildirene vereceğim cevabımda petlas büyük arac latiğinde süper ama biinekte bir türlü tutturamadılar binekte zayıf olması (yada biz zayıf diye biliyoruz) ve fiyat olarakta yüksek olması diğer lastiklerle aynı fiyatta olması petlası bitiriyor ben bridgestone turanza kullanıyorum ve uzun ararştırmalarım türkiyenin yollarında turanzayı tercih etmek zorunda kalıyoruz azıcık ses konusunda iyileştirme yapabilirlerse alınacak lastiklerin başında gelir memduhbeyin dediği gibi teybe biraz ses vererek o kusuruda gizlenebilir şimdi ses diyoruz ama o kadarda değil sesi yani yanınızda biri varsa muhabbet ediyorsanız o seste duyulmuyor zaten ama tek başına iseniz ve teyipte kısıksa ses az biraz geliyor yoksa o kadar rahatsız edici bir ses değil bu seste 120 km hızın üstünde ve düz olmayan yollarda var asfaltı az biraz düzgün yolda ses sıfır kısaca bridgestone turanza alınır bir lastiktir ve birde yokohama var 2 gün önce yiğenime aldık eski lastikleride yokohama imiş ve cokta memnunmuş c.tesi günü yiğenin aracını hem bakım hem muayene için 200 km lik bir yol gidicez aracı astra g hb bende özellikle gidecem ve kendim kullanacam bakalım yokohama nasıldır kendim test edeyim burdan sizinle paylaşırım yiğenin dediği kadar varmıymış görcecez

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik testlerinin sonuclarına buradan bakabilirsiniz.
http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/default.aspx

petlas fiyat/performans olarak güzel ama cebimde çok param varsa gidip alacagım bir lastik değil.

potenza G III kullanırken yarılınca acilen lastik almak zorunda kalmıstım önlere 2 tane petlas imperium almıstım yol tutus konfor iyidi ama daha iyisinide kullandıgım için bende unutamıyacagım bir şey bırakmadı.

bugunlerde öne çıkan lastikler goodyear optigrip, bridgestone turanza er300, continental conti premium/sport, lassa impetus revo, michelin primacy/pilot

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar konuyu hortlatmak istemem ama bu lastiklerde ekonomi yakıt ekonomisi hız çekiş konusunda ahanda bu lastik markasının ahan da bu modeli diyeceğimiz bir firma var mı?

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracın lastiğine çivi girdi. girdiği yerin karşısına 1cm lik hafif çizik atmış. ipleri hafif kesmişti. lastikçi oraya yama yaptı. şu an hiçbir sorun yok. acaba yazın sıcakta veya yüksek hızda lastik patlar mı ? patlaması bişey değil parçalanma riski var mı? çizik lastiğin iç yan kısmında. yolla teması yok. risk nedir acaba ???

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin hiç kullanmadım fulda kullanmıştım şimdi ise goodyear kullanıyorum memnunum