opel im var ama ne alsam değiştirmek için?

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla dostlar tavsıyelere bır baktım hepten karamsar oldum cok celıskı var yahu..? zafıra ve sharan hastasıyım ama ıkısıde parcası ve servısı pahalı araclar ha deyıncede satılmıyo? zaten caddy falan hakıkaten perte cıkan cok..galıba reno scenıc alıcaz yada combo 1,7cdtı

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bacardi' Alıntı:
meriva'yı gözardı etmeyin. Bence şehiriçi için en iyi opel seçeneği.

MERİVA GÜZEL BİR AİLE ARABASI FAKAT ŞUNU BELİRTEYİM VİRAJLARDA ARABA DEVRİLCEK GİBİ OLUYOR. YOK BENİM İÇİN SORUN DEĞİL BEN ALIRIM YAYLARI KESERİM DERSEN 4CM ALÇARTIRSAN SANIRIM SORUN KALMAYACAKTIR. EKONOMİK OLSUN DERSEN EĞER COMBO 1.7 CDTI ALABİLİRSİN. ÇOK DAHA İYİ BİR PERFORMAS ALIRSIN.

pzeronero' Alıntı:
vw caddy gibi bir secenegide düşün bence, kullananlar çok memnun.Hem iş hem aile aracı

caddy i kullanan biri olarak araç dört dörtlük fakat araka ( bagajda) yük olmayınca arabanın arkası çok kötü savruluyo. araca lafım yok.

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli satıp başka bir marka alma da

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer caddy alıpta normal araç gibi kullanırsan sorun yok; ama o arabaya binipte hakkını veririm diyosan seninkide perte çıkar :) caddy nin perte çıkmasının sebebi kötülüğünden değil, sınıfına göre fazla hız yapmasından;) biz 700 kilo yükle 190 gördük ;) o sınıfta lider caddy, ikinci el piyasasını da düşün bence. ben olsam combo almazdım(tabi para sorun değilse;) )

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel e devam bence :good: :good: :good: :good:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim imzaya bak bir...

bende station vectra b var... cok memnunum...
ama arka koltuklar tam 3 kisi icin degil,ortasi biraz bombeli. uzun yolda 300km üzeri ortada oturanin degismesi lazim :)

arka koltuklar yatinca 1000küsür litre hacim oluyor...

güzel alet