opel im var ama ne alsam değiştirmek için?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radayhan' Alıntı:
walla dostlar tavsıyelere bır baktım hepten karamsar oldum cok celıskı var yahu..? zafıra ve sharan hastasıyım ama ıkısıde parcası ve servısı pahalı araclar ha deyıncede satılmıyo? zaten caddy falan hakıkaten perte cıkan cok..galıba reno scenıc alıcaz yada combo 1,7cdtı

insanların o aracın parçası pahalı kolay lkolay bulamazsın, veya zor satarsın piyasası yok filan die bi çırpıda atmasına gıcık oluyom.. sen arabayı yedek parça için mi alıyosun.. agilada tutulan bişe değilki... heralde opelin en az satan modellerinden biridir... yıllardır opeli hep yok parçası pahalı yok şöle yok böle diye karalıyolar.. binmek için alcaksan ne die piyasası yok filan die karıştırıp duruyosun... o zaman git renoya bin hiç uğraşma opelle mopelle:mad:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota Corolla Verso'yu ilk çıktığından beri çok beğeniyorum ve kalabalık bir ailem olsa düşüneceğim tek araç.Toyota'larda motor açısından da hiç problem yaşamazsın...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onurek' Alıntı:
bizde kedi var arkası hiç gezmiyo. lastıklerı değince binek tipi lastık alıyusun gezmiyo. ama parasının kalıbı bi araç değil okadar para verıp aldım tavan ve kapların iç bölümü sunta. bütün bölümli sert plastık....
ben caddy lere bu yüzden uyuz oluyorum paranın karşılığını alamıyorsun...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalsa kredi fln artık nası alıyorsan OPEL ZAFİRA 1.9CDTI COSMO AS üstüne tanımam....

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam için agila çok gzüel bir arabadır. favorilerim arasında desem yalan olmaz. bence dewam sen milletin dediğine bakma çok tatlı ve güzel bir araban war dewam hocam dewammm. ama kronik sorunları warsa değiştir :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bi opel forumunda ve opel sahibi olarak ayıptır sölemesi ama gecenlerde camlı bi doblo gördüm 3 sıra koltuk dizmiş.anne baba ve alabildigine cocuk.valla fiat (tipo haric) hic sevmem hele doblo hic ama o tablo cok hoştu. aile arabası , uygun , 2.el rahat diyosan aslında olabilir :)

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sn buraki kardes haklısın

buraki' Alıntı:
Hocam için agila çok gzüel bir arabadır. favorilerim arasında desem yalan olmaz. bence dewam sen milletin dediğine bakma çok tatlı ve güzel bir araban war dewam hocam dewammm. ama kronik sorunları warsa değiştir :D

aslında en mantıklı olanı sen soledın agıla mda sorunum veya pısmanlıgım yok sadece kurt landık okadar..hanı daha genıs olsa nasıl olur falan dedık:)
doblo tavsıye eden arkadasta haklı koltuksuz olup 1.9 jtd vardı bende 200ü lap dıye oturtuyodu:) bırde koltuklusu tabı daha ıyı ama araca gore fıayatı cok yuksek..o paralara alternatıflerı cok..bız gene dusuk model 2000 zafıra falan bulusak allalım 1.8...yada agılaya devammmmm.şehıriçi 180krş şehırdışı 150krş...daha ne olsun beyaa.elalem lpg li sahın lerle daha fazla yakıyor...:good:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opel aldigima pismanim...
her hafta bir sorun cikiyor... taksidi bitince satip ben de baska birsey alicam. biktim artik...