Opel insignia

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30bnqzq.jpg

iypile.jpg

2nl4h85.jpg

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi icin tesekkürler

ama Maalesef HP lerde hata var hepsinde mesela 2,8 V6 Turbo 260 HP 256 HP degil

hepsi hatali yazilmis düzeltilirse iyi olur

2,0 CDTI Biturbo Listede eksik 190 HP

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süredir sabırsızlıkla beklediğim insigniayı sabah servise bi iş için gittiğimde gördüm.Aracın kontrolleri yapılıyordu ;) gerçekten çok güzel bir araç ve kesinlikle iç dizayn olarak sınıfının en iyisi diyebilirim :) Zaten ön konsol kokpitten hiçbir farkı yoktu :D en çokta benim dikkatimi çeken yanıydı ;)

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun 1.6 sına niye otomatik vites koymazlar ya:mad:en azında 1.6 turbo versiyonda olsaydı keşke

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiği cıkar bence önümüzdeki sene falan.. yalnız 1.6 180 hp fiyatı ne kadar olacak bilgisi olan varmı birde test verilerini paylaşırsanız sevinirim..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bugün eve dönerken opel bayii de gördüm ve hemen incelemek için çektim kenara :D baktım bayi açık daldım içeri..
2.0 lt cdti cosmo sedan gelmiş
baya bi opsiyon donanımı da üzerinde vardı. içi gerçekten çok hoş. boyutları da baya iri.. ön tasarım gerçekten hoş .. arka biraz kopya 5 serisi olsa da kendine özgü detayları yok değil. bagaj oldukça derin ve büyük. arka cam yatıklığı ve çizgisinden ötürü arka kapıları açınca epey geniş yer kaplıyor kapılar.. gösterge orta konsolun yatıklığı çok hoş..
beğenmedim yerleri ise.. torpido kapagı aralığı biraz fazla.. orada biraz işcilik sorunlu olmuşş. kabo ağacı kaplamala olan kısımlarda biraz iscilik kötü. hafif bastırınca bir tarafı oynuyor. tam sabit değil gibi yani..
kol dayama kötü olmuş, tek tarafı uzuyo ince kalıo biraz, küllük de vitesin önündeki basmalı kapaklı yapılmış kapak ters açılıo, yeri ve açısı kötüü. tabi boyle bir arabada sigara içmek zaten hata ama illede içerim diyen için kül dökmek çok zahmetli olacak gibi. bir de cosmo paket dahil olmak üzere Renkli ekran hiçbirinde standart olarak verilmiyor. navi paketi alıyorsunuz. yol haritası ve renkli ekran oluyor. o zaman 2 boyutlu navigasyon ile veriliyor ve fiyatı 5000 ytl..
buna 3 boyutlu navigasyon olsun derseniz yanında DVD oynatıcı da almanız gerekiyor. işte ozaman rakam 7600 ytl ye çıkıyor.
(ilk gelen 50-60 araç için bu dvd ve 3 boyut navigasyon harita olayı hediyeymiş.. yani 5000 ytl ye verilior... hepsi)

beğendiğim bir başka tarafı şu, en baz donanım olan edition da oldukça dolu veriliyor. renkli ekran ve navigasyon opsiyon olarak edition a da ekletmek mümkün, ee cosmo da da aynı parayı vererek ekletmeniz gerek.. o yüzden edition almak daha mantıklı.. bir kaç ufak fark var aralarında..

digital çift bölmeli klima falan editionda da var.ayrıca 17" jant da standart ..
( cosmo da 18 standart ) ..
edition alıp deri ve elektrikli koltuk ekletsen bile cosmodan ucuz oluyor...
nası olsa dediğim gibi her ikisi için de DVD navigasyon renkli LCD standartta yok...

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya araç o kadar güzel görkem likiii ben çok araştırdım bu aracı baua bilgi sahibiyim yanlız her güzelin bir kusuru olur ya bu araçta benim gçzlemlediklerim dreksiyonn hiç kullanşlı deyil berbat bana göre hoş durmamış resimlerde fazla dikkatli bakınca görülüyor içe doğru oymalar var normalde opal dışa doğru çıkartıytıyordu anlamadım bunu neden böyle yapmış birde dış kapı barlarıı ben passta kızarken opelde aynısını yaptı ya bu ne kadar büyük barrr anlam veremiyorum dışardan bakınca bir tek sürüçünün kafası görülüyor gibi birşeyy o da yok ki meydanda ama genel olarak güzel ful versiyonu 120 ytl olarak belirlendi önümüzdeki aylarda gelirr yolarda görürüz inşalahhh