Opel Kadett GSI (commodore)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Genç biriydi. Hatırladığım kadarıyla sol ön cam mekanizmasinda bir sorun vardı :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ömerfaruk kardeş haklısın önümüze bakma konusunda fakat bazı araçlar kolay kolay insanın eline geçmiyor. Yani ben çocukken anadolumuz vardı ve en yakın arkadaşımın babasında çok temiz bir anadol var ama anadola hem sahip olmak çok kolay hemde kusura bakmayın ama araba demeye bin sahit bir arac. 140 km hız ile 2 şerit değiştiren yolda gezen fiber hiç bir güvenliği olmayan saçma sapan bir araç. Commodore GM yapımı ve eski opelleri bilen iyi bilir çok özen ile yapılmış araçlardır...

Anadol unda Commodore unda ne olduğunu biliyorum, Anadol Commodore dan iyi demedim, Anadol çok iyi mükemmel, sorunsuz bir araçta demedim, sadece araç toplama işi artık çok zor demeye çalıştım ama . . .

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genç biriydi. Hatırladığım kadarıyla sol ön cam mekanizmasinda bir sorun vardı :)

Evet bizim commodore o arac :) cunku sol kelebek cami kirilmisti hirsiz girmisti sanayide :) babamda kelebek caminin mekanizmasini kaynak yaptirip sabitlemisti ... Cok tesekkur ederim bilgilerin icin hic degilse artik bana yakin oldugunu biliyorum ...

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anadol unda Commodore unda ne olduğunu biliyorum, Anadol Commodore dan iyi demedim, Anadol çok iyi mükemmel, sorunsuz bir araçta demedim, sadece araç toplama işi artık çok zor demeye çalıştım ama . . .

Yok Omerfaruk kardes sen haklisin sonucta forum bu yuz yuze konusmuyoruz insan kendisini ifade etmekte zorlaniyor bazen. 3 senedir yurt disindayim zaten turkcemde bozuldu az kusura bakma. Anadol`da tabiki manevi acidan guzel bir arac benim demek istedigim soyle birseydi aslinda anadolu bulursun Turkiyede tekrar sahip olmak istesen ama commodore bulunmuyor. Benim kendi fikrimde Anadol beni hic heyecanlandirmadi ... Ama anadolun`da arti yonu var benzin daha az yakiyor cok guzel bir gezinti arabasi diyebiliriz :) Ben kavga etmeye tartismaya girmem forumlara yada baskasinin arabasina bok atmaya. en guzel araba insanin alin teri ile sahip oldugu arabadir... Benim su an sahip oldugum arabayi cevremden herkez sattirmaya calisiyor ama hayatta satmam 2 sene para biriktirip aldim benide bir gun yolda birakmadi :)
Araba toplama isi cok zor bende sana katiliyorum biz 2 senede pontiac topladik babam ustayi 2 kere dovmustu. Yurt disinda bu isler malesef daha profesyonel ...