Opel Kampanyaları -2011 model kasım ayı fiyatları

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
36 40 bin liralardan bahsediyoruz arkadaşlar,,ben eski kasa bir modele o kadar para verilmesi taraftarı değilim

Karaca06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski kasa bi araç için bu fiyatlara iyi diyen arkadaşlar... yapmayın allah aşkına...

neresi iyi bu fiyatların, sizin paralarınız ağaçlarda yetişiyor galiba...

7 senelik kasa, aynı teknoloji... 7 sene önceki bilgisayar ve cep telefonlarını bi düşünün...
az değil...

hem süre hem fiyat... ikisi de az değil,

7 sene önceki teknoloji diyosun da hocam hangi c sınıfı arabada astradaki bilgi ve eğlence sistemi var,malzeme kalitesi tartışılmaz,özellikler zaten çok iyi,iç ve dış tasarım da güzel bir araçtan daha ne bekliyorsun?En büyük örnek; golf5 platformunda satılan güncel jettanın astra sedan 111.yıla denk gelen donanımı ne kadar bir bakın o da 7 senelik bir araç...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 sene önceki teknoloji diyosun da hocam hangi c sınıfı arabada astradaki bilgi ve eğlence sistemi var,malzeme kalitesi tartışılmaz,özellikler zaten çok iyi,iç ve dış tasarım da güzel bir araçtan daha ne bekliyorsun?En büyük örnek; golf5 platformunda satılan güncel jettanın astra sedan 111.yıla denk gelen donanımı ne kadar bir bakın o da 7 senelik bir araç...

Aynen 39 bin istemiş 111.yıl sedana çok mu o donanıma hadi yeni astranın fiyatlarından bahsetsek tamamda...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
jetta falan karıştırmaya gerek yok, vw türkiye fiyatları zaten pahalı...

astra H için malzeme kalitesi güzel diyemem, iç tasarımda bence iyi değil, eşya gözü bile yok bitane, ayrıca teknolojik özellik diye sayılanlar çok da mühim şeyler değil,
otomatik yanan far ya da kararan dikiz aynası nedir ki..

motor eski kasa eski, öyle metalik gri orta konsolu piano black yapmak, jantları değiştirmekle 35binler rakam istemek olmaz ...

ha alana hayırlı olsun ama benden uzak olsun... sene 2006-2007 olsaydı bakabilirdim..

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı herkesın kısısel gorusudur arkadaslar bu konular ama bugun ben de bugun astra classıc dızel ıcın 35 ooo e anlastım. satıs elemanının masasındakı bır lısteye gozumn ılıstı.kı bunu herkes bılıyor zaten bı racın turkıyeye gırıs fıyatı 35000 lıra değil. benzer segmenttekı aracların fıyatlarına bakıldıgında da bu fıyat bu araca cok degıl bence.hee kasa 7 senelıktır motor eskıdır falan.ben zannetmıyorum kı yenı astraların motoru bu H kasaların motorundan farklı olsun.kımse kusura bakmasın sırf konsolu guzel kasası yenı dıye +5 beygıre 10 lıra daha fazla para veremem..muhım seyler degıl dedıgınız ozellıklerı ford vw opsıyon dıye satıyor(mp3 calar govde rengı kapı kolu ayna kol dayama vs) ne ıstıyorsunuz bır aractan ben anlamadım acıkcası.performans ısteyen parası da cok olan gıder alır 180 hp astra. benım turkıye sartlarında alabılecegım en ıyı opel 7 yıllık eskımıs astra.ama benı hala heyecanlandırıyor

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jetta falan karıştırmaya gerek yok, vw türkiye fiyatları zaten pahalı...

astra H için malzeme kalitesi güzel diyemem, iç tasarımda bence iyi değil, eşya gözü bile yok bitane, ayrıca teknolojik özellik diye sayılanlar çok da mühim şeyler değil,
otomatik yanan far ya da kararan dikiz aynası nedir ki..

motor eski kasa eski, öyle metalik gri orta konsolu piano black yapmak, jantları değiştirmekle 35binler rakam istemek olmaz ...

ha alana hayırlı olsun ama benden uzak olsun... sene 2006-2007 olsaydı bakabilirdim..

kasası euroncap 5 yıldız. donanımıda iyi

teknolojiden kastın nedir? Opel Corsa D 2007 de çıktı 3 senelik farklı bi teknolojisimi var en dolusu 39 lira

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam fiyat pahalıysa piyasadaki aynı sınıf dizel otomatik arabaların boş fiyatlarını bi araştır ki astra onların dolusuna yakın dolulukta emin olabilirsin. 45.000 tl den aşağı yok. astraya 38.000 tl istiyolar. 45000-38000=7000TL. Hem astra J değişene kadar üretilmeye devam etcek bu kasa.... yani 5 sene daha....

buqra1907

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Yeni Aldım Astra H Kasa 1.3cdtı 36.750

Karaca06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor eski mi?Dalga geçiyor olmalısın astranın 1.6 motoru 115hpye çıkarıldı bunu unuttun sanırım insignialarda da bu motor kullanılıyor,iç malzemesini eleştiriyorsun bu kişisel görüşü de aşar, kusura bakma ama ata eşek demeye benziyor senin yazdıkların,eşya gözleri konusunda sana katılıyorum ama sen fazla abartıyorsun.Kütük gibi focuslardan,lastik gibi corollalardan ve teneke gibi civiclerden çok daha üstün astra h emin ol :cool:

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni astra 1.3 CDTI Sport + AFL Paket = 48.500
Yeni astra 1.3 CDTI Cosmo = 49.500

fiyat olarak bir kaç bayiden böle bir fiyat aldım fakat pazarlıkla biraz daha düşürülebilir....