Opel Konforlumu?

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaslar forum da duyuyorum karsılastırmalarda fln konforda opel deniyor da opelin neresi konforlu anlayamadım vectra hariç corsa astra combo vs. yuksek model araclarda bile en ufak cukurda zıplatıyor koltuklardan gıcır gucur ses geliyor motor sesi oldugu gibi içerde ben mi yanls dusunuyorum sizde opel konfor bakımından nasıl?

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model polo nun konforundan bizim arabada eser yok acayip kıskanıyorum wala 10 uzerinden 5

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 97 vectra var konfor 10 üzerinden 2 :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede konfor yok çok sert bi araba(astra 2004). fakat bana güven veriyor, kullanırken kendimi güvenli hissediyorum. şimdiye kadar toros, brodway tipi araba kullandım belki onun için güvenli geliyordur bana.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaslar forum da duyuyorum karsılastırmalarda fln konforda opel deniyor da opelin neresi konforlu anlayamadım vectra hariç corsa astra combo vs. yuksek model araclarda bile en ufak cukurda zıplatıyor koltuklardan gıcır gucur ses geliyor motor sesi oldugu gibi içerde ben mi yanls dusunuyorum sizde opel konfor bakımından nasıl?
Yukarıdakilerden sadece süspansiyonunun biraz sert olması beni rahatsız ediyor, ama bana güven vermesi ve sağlamlığı onu daha çok sevmemi arttırıyor.:good:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen, bnde 2004 Corsa C var, gayet güven duyuyorum..

süspansiyonlar biraz sert ama olsun, arabamdaki tek şikayet konum EGR...

EGR olmasa daha iyi olurdu..

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda 2006 polo var benim aracımda 2006 astra polodan inip astraya binince eşekten inip ata binmiş gibi oluyorum.bana göre astra h kasalar gayet konforlu.

Son düzenleme: