Opel memnuniyet ölçme

Opel'de hangi yönler sizi rahatsız ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    316

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçeneklerde yok çünkü şikayetinizin olmadığını yorumlarınızla ifade edelim ama sorunlar arasında yapılmış bir anket bu.sorun yok diyorsanız memnuniyet ölçme ankedinde oy kullanıp yorum yapabilirsiniz.teşekkür ederim...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence motor gücü eksikliği büyük dez avantaj opel için.tr bütün markanın yetkili servisleri sanırım aynı herkez kacıyoo

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sikayetim ankette yok o yuzden buraya yazıyorum.
1-sibop lastikleri ( motorda )
2-gosterge aydınlatması

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bi yorum yapmak istiyorum, 1.3 dizel mi yoksa 1.6 twinport mu anketinde oylar benzinliden yana açık ara farkla önde gidiyor ve bu ankete bakıyorum da önemli bi kesim yakıt sarfiyatından şikayetçi.sizce bi gariplik yok mu? hem benzinliyi seçiyosunuz hemde yakıttan şikayet ediyosunuz.bence diğer ankette 1.6 twinport önde giderken benzinli araç sahiplerinin yakıttan bu ankette şikayetçi olma haklarının olmadığını düşünüyorum.hem benzinli alın diyosunuz hem de yakıttan şikayet ediyoruz.bu anketlerden yola çıkarak yaptığım bi varsayımdır.haksız mıyım? bu anketleri boş yere yapmıyoruz, bi sonuca varmak için yapıyoruz değil mi herkes anket sonuçları ile ilgili yorumlar yapabiliri lütfen...

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu anket cok yayrlı olmus :) tesekkurler ...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
tarihbilimi' Alıntı:
şöyle bi yorum yapmak istiyorum, 1.3 dizel mi yoksa 1.6 twinport mu anketinde oylar benzinliden yana açık ara farkla önde gidiyor ve bu ankete bakıyorum da önemli bi kesim yakıt sarfiyatından şikayetçi.sizce bi gariplik yok mu? hem benzinliyi seçiyosunuz hemde yakıttan şikayet ediyosunuz.bence diğer ankette 1.6 twinport önde giderken benzinli araç sahiplerinin yakıttan bu ankette şikayetçi olma haklarının olmadığını düşünüyorum.hem benzinli alın diyosunuz hem de yakıttan şikayet ediyoruz.bu anketlerden yola çıkarak yaptığım bi varsayımdır.haksız mıyım? bu anketleri boş yere yapmıyoruz, bi sonuca varmak için yapıyoruz değil mi herkes anket sonuçları ile ilgili yorumlar yapabiliri lütfen...

neden hakları olmasın ki,sonuçta yılda 15000 km den fazla yapmayan birinin benzinli araba alması daha mantıklı ,ayrıca dizel arabayla benzinli arasındaki fiyat farkı da bariz.O zman benzinli aldıkları için bi sorun yok ama eğer kendi segmentiyle karşılaştırdığında yakıt sarfiyatı cidden fazlaysa şikayet etmekte sonuna kadar haklı diye düşünüyorum...

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide şu var, adam dizel almıyım çok pahalı ozaman benzinli alayım diyor ancak bu sefer almışken ESP pakedi alayım diyor ve dizel ile aynı fiyata denk geliyor.eğer ESP almaz ise ikinci el satarken ESP siz benzinli fiyat olarak çok düşük oluyor çünkü hem benzinli adam bari ESP olsun istiyor.e buda olmayınca kar edeyim derken daha zarar ediyor.dizeli olanlar için yakıt sarfiyatı seçeneğini seçeceğini sanmıyorum ama benzinli olan arkadaşlar seçmiş olabilir.ama verilere göre aynı segmentteki araçlar ile hemen hemen aynı sarfiyatı yapıyor.şehir içi 6.5 litre normal bence.tabi en pahalı benzini tüketmemiz bu seçeneği seçme nedeninin ilk nedeni...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
zaten ben opelin yakıt sarfiyatı yönünde oldukça başarılı bir araba olarak görüyorum ,bunu seçenlerin ya ecotech motor veya twinport yoktur ondan böyle seçmişlerdir diye düşünüyorum ,yoksa ben yakıt açısından memnunum...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satış sonrası hizmet ve Irmscher'in parça desteği konusunda Opel TR berbat.Güya Irmscher Opel'in tuning ekipmanlarında official partner'ı.Adamlar Opel TR yüzünden Türkiye'den çekilmişler...Senede 1 tane de satsalar bu hizmeti sağlamak zorundalar...