Opel Merivama çarpmişlar(çok üzgünüm çok)

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun yapacak bişe yok.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun çok ama çok destek oldunuz:good: bugün merivamı güneş altında boyalı kapının içine girerek inceledim boyada 0 hata var fabrika ile aynı diğer kapıdan asla ama asla bir farkı yok yani bu kadarda iyi iş çıkaracaklarını tahmin etmezdim fabrikadan farksız yapmış adamlar helal olsun:alkis: kapının boyasında 1 tane bile pürtük yok bu kadarda olmazki:alkis: inanırmısınız ön kapılara 3cm den macro fotoğraf çektim boyalı kapı ile sağlam kapıyı cm cm kıyasladım bu kadarmı olur kardeşim yok böyle birşey 0 hata aynen birebir:rock bizim boyacı ustaya götürdüm arabayı iki ön kapının birinde bir bölümünde boya var bul dedim evirdi çevirdi en ufak boya yok dedi:kop: yerini ben belirttim o bölgede yine boya yok diyor:kop: sende anlamadıysan kimse anlamaz dedim ama yinede emin olmak için şehirde boyacı usta bırakmadım çoğuna sordum aynen bulamadılar yok dediler hiçbirşey:kop: en son bir usta yine yok diyince var dedim şurada kendim belirttim adam yediremedi kendine kardeşim bu şakamı diyor mümkün değil diyor bende şaka şaka dedim geçtim:kop: bu kapıdaki tamirin özenin gerçekten eşi benzeri yok:rock bilmesemya arabayı sıfır almış olsam bilemiyecem asla yani:kop: korkuyorumki bu boya kalınlığı ölçen cihazlarda bulamayacakta bende kopacam:kop: TRABZON-VARDALLARI buradan gerçekten tebrik ediyorum bu kadar olabilirdi:alkis:Allah bir yerden üzdü bir yerden sevindirdi işte çok şükür böyle mükemmel bir sonuç ile atlattık inşallah son olur dilerim bütün araç sahiplerinin arabalarına en ufak bir zarar gelmez...:rolleyes:

saygılar...

Merivam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unyekaradeniz.com
Öncelikle geçmiş olsun! Allah daha beterinden korusun! Kimse malının başına birşey gelmesini istemez tabi. Ama olacaksa oluyor işte..
Ben öğretmenim. Okulun önüne ,gözümün önüne koyduğum halde benim de Meriva'mı çizdi birkaç serseri öğrenci.Daha alalı 6 ay olmuştu. Üzüldüm ama yapacak bir şey yok.
Şimdi ise okula götürmüyorum arabamı.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi fikrim ustanın anlayıp anlamamsı benim için önemli değil boya test eden aletler war artık kalınlığını ölcüyor nerde boya war şak gösteriyor :)
dft-article.jpg

ama sen yinede çok endişe etme okadar küçük bişiden hiç bi zarar gelmez.

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi fikrim ustanın anlayıp anlamamsı benim için önemli değil boya test eden aletler war artık kalınlığını ölcüyor nerde boya war şak gösteriyor :)
dft-article.jpg

ama sen yinede çok endişe etme okadar küçük bişiden hiç bi zarar gelmez.
boya kalınlığı ölçen cihazıda merak ediyorum kapıyı o cihazlanda tarayacam en kısa zamanda bakalım sonuç ne olacak?

saygılar...

Son düzenleme:

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Beterinden Saklasin Bişey Olmaz Okadar Dan
Her Aracta Var Ufak Tefek şeyler

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar merivam artık eskisinden farksız gözümde yapan ustalar sayesinde onlarada çok ama çok teşekkür ediyorum böyle güzel bir iş çıkardıkları için:alkis: bir yerden üzüldük bir yerden sevindik işte böyle mükemmel bir sonuç ile yaklaşık 2-3 hafta sonra havalarda iyice ısındıma merivamı baştan aşşağı güzel bir cilalatacam jant parlatıcı birde lastik parlatıcı alarak güzelce bir jantlarlan lastikleri parlatacam birde nazar boncuğu astımmı merivama tamamdır:good: yaza güzel bir şekilde hazırlayacam merivamı:rock görüşmek üzere...

saygılar...

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok cok gecmıs olsun Allah kımsenın basına vermesın insan cocugunu kaybetmıs gıbı oluyo :( parasında degılde duygusal bı bag oluyo ınsanla arac arasında