Opel Omega alacağım

Murat5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Seneye ehliyet alacağım. Babamda 2007 Astra Classic var. Ben Opel Omega almak istiyorum. 2000-2001 model olanlarını beğeniyorum. Vergi tablosuna baktım vergisi sanırım 1.056 YTL. Ama 2001 model bir Opel Omega ilanında sahibi vergisinin 352x2 YTL olduğunu yazmış. 2.5 V6 2001 model bir Omega'nın yıllık vergisi ne kadardır? Şehiriçi ortalama yakıtı ne kadar? LPG'li olanlardan mı almalıyım? Birde yıllık kasko bedeli ne kadardır? Teşekkürler.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel gemi gibi araç ama sadece otomatik malesef:mad: yoksa bende istemiştim bi ara bide bakım masraflarının çok olduğunu duymuştum sitede o aracı kullanan varsa bilgilendirir umarım:rolleyes:

Murat5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites olması problem değil. Geçen gün otomatik model bir Chevrolet sürdüm ve çok memnun kaldım. Çok rahat geldi. Bu arada saydıklarımdan başka hangi masrafları çok? Bakımı çok değilmiş galiba. Bir arabanın yıllık vergisi 1 milyar nasıl olur ya :(

Son düzenleme:

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites olması problem değil. Geçen gün otomatik model bir Chevrolet sürdüm ve çok memnun kaldım. Çok rahat geldi. Bu arada saydıklarımdan başka hangi masrafları çok? Bakımı çok değilmiş galiba. Bir arabanın yıllık vergisi 1 milyar nasıl olur ya :(

türkiyede 2500 moto bir araca binersen sana zengin derler devlette bu fırsatı kaçırmıyor işte

Murat5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 olsa nolur ki :(

Son düzenleme:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omeganın duruşuna, konforuna, sürüş keyfine, sesine (motor sesi), arkadan itişine 1000 ytl feda olsun ya

Murat5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aaa Omega arkadan itişli mi? Bilmiyordum :) Sanırım bu 2.2 Comfort olanlar 2 litre daha az yakıyor. Peki bunlarda Elegance'den ne gibi donanım eksiklikleri var? Mesela hız sabitleyici var mı? Benim için en önemli olan şey hız sabitleyici?

Son düzenleme:

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika arabadır onlar 2.0 ları da var onların vergisi fazla degildir ayrıca yıllık vergisi kasko değerinin %5 inden fazla olan araçlar bir alt kademeden vergi öder omegada böyle bi indirim söz konusu olmalıdır eğer 1.056 ytl ise vergisi kasko değeri 20 ve altı ise vergi yaklaşık 800 e iner
bence 2.0 ını al 2.5 a benzin yettiremezsin