Opel Opis Ankara

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
opis mi ,bence uzak dur yeteri kadar bilgili olduklarını da sanmıyorum 2 kere gittim bi 3. sü olmaz...

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabamı opisten aldım, 55. km'de araç hacettepe otoparkında çalışmadı, akü bitmiş, çekiciyle opis'e gittik, sıfır akü taktılar, ilgili davranmışlardı.dediklerine göre sıfır arabalarda bu tür sorunlar olabiliyormuş, akü kablosunu gevşetmedikleri zaman kandi kendine bitebiliyormuş...Sonuç olarak sorun giderildi, ilgili davrandılar, sonra ne olur bilemem, zaman gösterecek....inşallah böyle gider...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
özkal' Alıntı:
o kdarda deil arkdaşım ben 1.5 sene çalıştım orda ünv kazandım çıktım işten öel çıkma parça takılmıyo ama ilgisiz oldukları doğru adamların elinde bi kere arçalr garantili iken müşteriyi bile kovdukları oldu tabi

Öncelikle,garantili bir arabanın sahibini kovmak bile büyük bir terbiyesizliğin,duyarsızlığın göstergesidir zaten.Diğer taraftan çıkma parca ile ilgili cümlede anlatılan,servis bakımına gelen araçlardan çıkan parçaları daha sonra el altından satıyor olmaları...

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar doktorum (krexxxx) samsun reisden aldı oranın servisini bilmiyorum ama doctorum servise orduya geliyor servisdeki kişler samimi arkadaşlarımız ve işin erbabı diye biririm zaten teki opelim.net e üye ben aracımı onlara teslim ediyorum bugune kadarda sorun yaşamadım ve sunu söyleye bilirim opel türkiyenin bile desdek vermediği yerde opel ateş ordu her zaman müşterisine sahip cıkıyor bayramda bunu bikere daha gördüm oyüzden türkiyenin nersinde olursam olim her zaman desdek ve yardıma geliyorlar birzat sahit oldum

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayi alali 5 ay oluyo ilk 3 ay opis e gittim simdi opan a gidiyorum bence daha iyi opis te sadece bekletiyolar 1 saatlik isi 5 saatte yapiyolar we tam çözümde bulunamiyo

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR BU BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS HAKKINDA

_HERHANGİ BİR YARARLI BİLGİ
_HERHANGİ BİR ELEŞTİRİ
_SERVİSLE İLGİLİ HERHANGİ BİR ELEŞTİRİ
_NASIL BİR YER
VE BUNA BENZER...

BAZI SERVİSLERDE BİRSÜRÜ ŞEY DÖNÜYORMUŞ
(örnek:ARAÇ TAŞINIRKEN(0 km araba) ÇİZİLİYOMUŞ BOYUYOLARMIŞ V.B)

VARSA BENİ BİLGİLENDİRMENİZİ İSTERİM TEŞEKKÜRLER...
Ankara'da iken 3 sene boyunca opise gittim. Bir sorunla karşılaşmadım. Halen Ankara'ya gittiğimde bir sorun olunca uğruyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaslar Ben Opal'da Calisiyorum Ankaradaki
yetkili Servisler Adina Konusuyorum
opal Opis Opan Reis Tereyağlioğullari

bakin Arkadaslar Beni Ister Siteden Atin Isterseniz Sikayet Edin Fark Etmez...!
1 Yetkili Servislerde Cikan Parca Ne Olursa Olsun özel Bir Posete Koyulur Ve Musteriye Verilir
2 Sifir Araclarda Cizik Darbe Vs Varsa Fotografi Cekilir Ve Fabrikaya Geri Gonderilir Eger Bu Sekilde Almak Isteyende Olursa Fiyat Dusurulur Ve Musteriye Nerde Cizik Vs Varsa Gosterilir
3 Disarda Filtre Bile Değiştirseniz Opel'in Orjinal Gm Yazan Parcasi Ile Ayni Fiyata Geliyor Cunki Opelde % 25 Indirim Var Ve Takilan Parca Vida Dahi Olsa 2 Yil Garantisi Var

ayrica Yetkili Servise Gittiginiz Zaman Arkanizda Buyuk Bir Firma Var Sanayideki Ustanin Patronu Yok Arac Servise Girerken Km Alinir Islem Biter Ve Musteriye Geri Verilir Arac Kac Km Test Yapildiysa Servis Kayitlarinda Vardir Kac Km Yaptigi (test Yolu Sabittir Değişmez) Musteriye Bilgi Olarak Verilir
Büyük bir oranda arkadaşa katılıyorum. Klüp kart indirimi+çıkan eski parçaların iadesi+iki yıl garanti. Hepsi de doğru. Yanlız benim opel servislerinden beklediğim bir şey var. Ben arabalara ve her türlü tamire meraklı biri olarak servis hizmetinden faydalanırken arabamın yanında olmak istiyorum. Servisten çıkıyorum, bagajımda arabamdan çıkan eski parçalar. Tamam çok güzel de, bu parçanın bana ait olduğunu nerden bileyim. Orjinal parça dediğin el yakıyor. En azından arızalı parçalar sökülene kadar arabamın yanında durma hakkım olmalı. Böyle bir ortam yaratılırsa bu herşeyden önce opelin karına. Bu olursa en ufak bir arızada aracı sağa çekip servis beklemeyiz. Arıza bildirirken daha bilinçli oluruz. Gece sabaha kadar ailemizle uzun yolculuklar yaptığımız zamanlar oluyor. Gecenin köründe çoluk çocuk karda kışta yolda kaldığınızı bir düşünün. Benim görüşüm bir şoför aracını ne kadar iyi tanırsa o kadar yolda az kalır.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar Ben Opal'da Calisiyorum Ankaradaki
yetkili Servisler Adina Konusuyorum
opal Opis Opan Reis Tereyağlioğullari

bakin Arkadaslar Beni Ister Siteden Atin Isterseniz Sikayet Edin Fark Etmez...!
1 Yetkili Servislerde Cikan Parca Ne Olursa Olsun özel Bir Posete Koyulur Ve Musteriye Verilir
2 Sifir Araclarda Cizik Darbe Vs Varsa Fotografi Cekilir Ve Fabrikaya Geri Gonderilir Eger Bu Sekilde Almak Isteyende Olursa Fiyat Dusurulur Ve Musteriye Nerde Cizik Vs Varsa Gosterilir
3 Disarda Filtre Bile Değiştirseniz Opel'in Orjinal Gm Yazan Parcasi Ile Ayni Fiyata Geliyor Cunki Opelde % 25 Indirim Var Ve Takilan Parca Vida Dahi Olsa 2 Yil Garantisi Var

ayrica Yetkili Servise Gittiginiz Zaman Arkanizda Buyuk Bir Firma Var Sanayideki Ustanin Patronu Yok Arac Servise Girerken Km Alinir Islem Biter Ve Musteriye Geri Verilir Arac Kac Km Test Yapildiysa Servis Kayitlarinda Vardir Kac Km Yaptigi (test Yolu Sabittir Değişmez) Musteriye Bilgi Olarak Verilir
Arkadaşım ben kazalı arabayı opis'e gönderdim alırken remini çektiler arabayı alırken bagaj kapağında olmayan bir ezik gördüm adam orda çalışan ısrarla bu alırken vardı dedi.Ben yoktu dedim.Resme baktı.Çocuk kandırıyor sanki var dedi hatta resim sitede var görenlerin hiç biri göçük olduğunu söylemedi herkes var dedi onlar yok dedi olay bu sonra mail attım yok müşteri memnuniyetiymiş gelin ücretsiz yapalım dediler.Şimdi ben mecbur muyum?Onların hatası yüzünden bagajı komple boyatmaya inat ediyorlar arkadaşım kabul etmiyorlar.ondan öncede 3 servisede gittim sabahları zor çalışıyordu diye bişey yok diyip geri verdiler arabayı sonra opel türkiye şikayetler artınca kabullendi.Niye şikayetler artınca olduda bu ben söyleyince başından sağmak için bişey yok diyip geri verdiler.Yoksa garantinin bitmesininmi beklediler acaba Daha bunlar en basiti anlatsam roman olur roman ;););)

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu biraz sorudan uzaklaşmış....Ben Eskişehir yolundaki Reis Opel yetkili servisini tercih ediyorum memnunum. Tavsiye de ederim.

erkanozden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, esasına bakarsanız, hepsi birbirinin aynı. Allah servis'e düşürtmesin.
Ben geçen hafta kaza yaptım. (Daha doğrusu mercedes'in biri geri geri gelip önden benim arabaya vurdu.) Su radyatörü patladı, klima radyatörü zarar gördü. tamponda ufak tefek ezikler oldu. Tampon çubuğu değişti. (Yaklaşık 1.400 YTL'lik fatura çıktı.) Bir kere çoüu parça için stok tutmuyorlar. Hepsi sipariş ile geliyor. (Özellikler garanti kapsamında olmayanlar için..) Yavaş çalışıyorlar. Aşırı yoğun oldukları için.
Parça fiyatlarına gelince, eğer orjinal opel yedek parça kullanacağım derseniz, dışarı ile fiyat farkı %25-30 oluyor. İşçilik illa ki pahalı oluyor.
Bence, büyük bir problem oluşmadığı sürece yetkili servis yerine özel servise gitmek. Ama parça değişecekse (EGR, Radyatör vb..) yetkili servis mantıklı, çünkü 2 yıl garanti var.

Herkese kazasız günler.. Saygılar.