>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.

50 li serilerde bir ilk. MOKİA nickli arkadaşımın yardımıyla yeni almş olduğum DEH-4150 numaralı pioner teybime direksiyon kumandasını dün akşam taktık. Sorunsuz çalışıyor.

Pioneerin yeni çıkan 50 serilerinde varmış sanırım V/R girişi. Bilgilerinize
:eek: hangı serılermıs ya onlar...

erdem6761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey bende astra cd (2001) kullanıcısıyım kumandadan kontrol olayına bende girmek istiyorum.Nasıl iletişime geçebiliriz..? sana ulasabilecegım bir numaran varsa mail atarsan sevınırım...?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer deh-2000 serisine uygunsa hemen alayım çok beklediğim bir konuydu tebrik ediyorum.

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Geçen yıl kurban bayamı öncesi direksiyondan kumanda adaptörünü almış ve bayramda takmıştım. Genelde UB'de kullanırken Ses yükseltme tuşuna ilk basıldığında Mode (Tuner-Aux-Usb) devreye giriyor sonra mode tuşu ile USB'ye geçildikten sonra sorun çıkmıyordu. Fakat şu sıralar ses verme tuşuna dokunduğumuzda Mode duşuna geçme çok sıklaştı.
Neden olabilir?
Çözümü nedir?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Merhaba
Geçen yıl kurban bayamı öncesi direksiyondan kumanda adaptörünü almış ve bayramda takmıştım. Genelde UB'de kullanırken Ses yükseltme tuşuna ilk basıldığında Mode (Tuner-Aux-Usb) devreye giriyor sonra mode tuşu ile USB'ye geçildikten sonra sorun çıkmıyordu. Fakat şu sıralar ses verme tuşuna dokunduğumuzda Mode duşuna geçme çok sıklaştı.
Neden olabilir?
Çözümü nedir?

Araç çalışmıyorken bi kontrol et çalışmıyorken normal çalışıyor ise.
Araç çalışınca şarj voltajı etkiliyordur.Şimdi birde klima fanını açtığından daha çok etkileniyor olabilir dikkat et. Bi takip et.
Eger aracı çalıştırınca yapıyo ise girişe 7812 eklersen sorunun hallolur.

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denedim, Araç çalışmıyorken de yapıyor. Genelde ilk kez ses artırmaya basıldığında ve sesi hızlı artırmak için seri bir şekilde basıldığında yapmakta. Ses kısmada sıkıntı yok. 7812'yi teybin Elektrik girişine mi bağlayacağım. Ayrıca Soğutma anlamında sıkıntı olur mu? Arkasına soğutucu bağlamak gerekir mi?

İlginize Teşekkür ederim.

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kumanda arayüzünü 2 ay önce Alpine CDE-9881 RB marka teybim için Almanyadan internet üzerinden aldım. İlk montajda bendede aynı sıkıntı vardı ses arttırma tuşuna 3-5 kere arka arkaya bastığımda radyo ile cd arasında geçiş yapıyordu. Fakat şu an normal çalışmakta, benim teşhisim kumandanın uzun süre kullanılmamasından kaynaklanan tozlanma vs. den dolayı tuş kombinasyonundaki direnç değişimi. turzek arkadaşım senin sorununda bir süre sonra düzelecektir diye tahmin ediyorum kullanmaya devam et :D
Bu arada teybi için arayüzünü bulamayan arkadaşlar Ebay üzerinden satın alabilirler ben aldım kapıma kadar geldi.Parça ufak olduğu için gümrük vs. hiç bir sorun çıkmıyor, bana toplam maliyeti 80$ oldu. Bilginize...

http://stores.shop.ebay.de/CarSystem24__W0QQ_armrsZ1QQ_fromZQQ_ipgZQQ_sasiZ1

Ürünü aldığım yer burası, aklınıza gelebilecek her türlü aparat burada mevcut.

Son düzenleme:

burel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyigünler bende pioneeer 4000ub var bunuda direksiyondan yönetebilirmiyiz