opel servisine lanet olsun

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 hafta önce astra aracım kerteri delindi pazartesi servise verdim delinen karter masrafını koska karşıladı.1 hafta arabama el dahi sürülmemiş. servis piston yatakları ve grank milini kotrol etmek istemiş ve 1 pistonun yatagını çıkarmış araç yatak sarmış diye telefon ettiler.babam bu işten anladığı için beraber gittik tabi işinde uzman olan bir kaç arkadaş daha vardı yanımızdaç servise gittiğimizde bize 7 milyarlık bir fatura cıkardılar.bizde aracı kontrol ettik ne yatakta ne grank milinde hiç bir sorun yoktu..bu ne buyuk rezillik aracımı yarım depo benzinle teslim ettim arabada benzin kalmamış ne yaptın araba zaten çalışmıyo nasıl bitti.hiç yoktan bana yatak masrafı açıldı aracın orjinalliği bozuldu bende araçı servisten cektirdim. özel servise tamirci arkadaşım bana yarın aracını gel teslim edeyim dedi. 1 gundee yani ben neye yanayım planlarımamı harcadığım zamana mı aracın durmunamı.servis bana 500 ytl lik fatura cıkardı kaskonun karşıladıgı ama kosko araca 1500 ytl lik hasar vermiş. bu işler nasıl oluyor lanet olsunnnn opel aracını bir daha hayatta kullanmam aracı satıyorum.2005 siyah astra 23000 km

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi yaptığı hatayı size mal ediyor yani? Geçmiş olsun... benim aracımda sizinkiyle birebir aynı (modifiyeler hariç) içim acıdı kendi aracımı görmüş gibi oldum.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
byoguz' Alıntı:
lanet olsunnnn opel aracını bir daha hayatta kullanmam aracı satıyorum.2005 siyah astra 23000 km
Geçmiş olsun ama Opel in yani arabanın ne suçu var ki;başka araba da olabilirdi yani,sorun tamamen servisin üçkağıtçılığında ...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş gecmıs olsun.. kartelı vurur vurmaz stop ettıysen yada yag lambası yanmadan stop ettıysen o arac yatak sarsın bende tulumu cıkarım!!

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu opel servisleri türkiyede anlaşmış gibiler hepsi üçkagıtcı hepsi aynı kafa

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun bu olay nezaman başına geldi ben servisteydim geçen pazartesi bana karter koruması takmak istediler ve örnek olarak içeride bi astra var durumu oldukça ağır altını vurmuşlar karter delinmiş masrafı ağır dediler aracını izmir yolu üzerindeki servisemi götürdün BYOGUZ

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
şaka gibi ya inan.Bu nedir kardeşim ya koca opelin servisine bakya.Tanıdıksan ok sıradan biriysen umurlarında bile değilsin, bu nasıl hizmet anlayışı bu nası koca opel markası.Mdellal demiş bu servisin üçkağıtçılığı diye ama sonuçta servis küçük büyük orda burda şurda sonuçta opel yetkili servisiyse opelin ismine yakışır bi servis vermeli.Bütün opel servisleri aynı standartta olmalı.Kişilerin keyfine kalmamalı,sıkı bi denetleme yapılmalı.Gizli müşteri uygulaması yapılmalı.Demekki Opelin bunlara ayıracak zamanı,parası ve ilgisi yok.(dost acı söyler)

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim ne kadar mide bulandırıcı şeyler bunlar yaa özellikle içindeki benzinin yalan olması aynen dediğin gibi lanet olsun:( :(