Opel şikayet

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde arabama kolçak taktırmaya opel odağa gittim
gitmişkende direksiyon kutu arızamı dile getirdim
aracım garanti kapsamındayken direksiyon kutu problemi yaşıyordu ve ben bunu bilmiyordum garanti kapsamındayken tüm bakımlarımı opel odağa yaptırmıştım ve ozmnlar bana direksiyon kutunuz arızalı denilmemişti

kolçak taktırırken şikayette bulundum odak a siz bana bunun arızalı olduğunu niye soylemediniz diye sordum onlarda eskiden opel bunu arıza olduğunu bize bildirdi şu 1 yıl içinde arızalı sayılıyor ve şuan garanti kapsamı dışında olduğu için 200 ytl vermeniz gerekir dediler

bende bunu opel türkiye ye şikayet ettim garanti kapsamındayken araç arıza denilmiyor çıkınca arıza deniliyor sebebi eskiden opel bunu arızadan saymadığı için olduğu soyleniyor
diye mail attım az önce tel ile opel türkiyeden aradılar ve opel odağa gidin biz size yardımcı olucaz denildi nedersiniz arkadaşlar direksiyon kutusunu yaptırabilir miyim benim umudum var gibi :)

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımcı olacaklarmış işte.. yırttın hadi :) 200 kağıdı cebe atacak servise bak.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: valla ne şerefsizliktir bu yaa... Bu kadar paragöz olunmazki:mad: :mad:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şunu anladım ki opel türkiye gerçekten şikayetleri önemsiyor şaşırdım aramalara valla :D

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ilk arabanın yetkili servisi ile konuş eğer garanti kapsamındaysa zaten yaparlar eğer bittiyse ve ozmnlarda da bu sorunun var ise bakımların yetkili servise ile yaptırdıysan kesin şikayet et
:)

vectra_2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim araba 98 model olduğu için sürekli özel servise gidiyoruz ustaların hepsi tanıdık o yüzden adamlar sanki kendi araçlarını tamir edermiş gibi davranıyorlar.fiyatlar gerçekten çok uygun.sizde özel servisleri tercih edin.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servise de körü körüne bağlı kalmamak lazım mesala özelde bu corsa direksiyon tamiri 400 dediler opel odakta 200 dediler ama benim amacım bedava ya getirmek haklıyımda kronik sorunu çünkü

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bende de corsa c var ama hiç direksiyon problemine raslamadım herhangi bir ses yok daha önce boşluk yapmıştı bişiyi sıktılar düzeldi ama ses falan yok yada ben mi duymuyorum acaba aslında duyarım çok bozuk yollar kazı yapılıo izmir gaziemir tarafta oturan varsa bilir işkence oldu bi yardım edin ses tam olarak nerden kaynaklanıyor kontrol edelim hiç olmazsa cevaplar için şimdiden tşk ederim