Opel Speedster Turkiyede Niye Tutulmadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bacardi' Alıntı:
kuru performansla olmuyor işte.
motor dandik, tip dandik.
hafiflik ve yürüyen aksam sayesinde performanslı bir araç.
S2000 mis gibi satılıyor.

Acaba gerçekten bilgiye sahipmiyiz bu araba hakkında?Gerçek sebeplerini düşündünüz mü?Öncelikle defalarca heryerde mükemmel bir yol otomobili olduğu yazıldı.Motor dandik,tip dandik derken nelere dayanarak deniliyor?tamamen aynı sınıfta olan lotus elise ile aynı şasiye sahip ve dizelinden tut,2200 benzinlisine,turbolusuna kadar motoru var ve en hızlısı 4,9 saniyede 100 km 'ye cıkıyor diye biliyorum.Demekki bu motorlar bu arabaya yetiyormuş ki (rakalardan belli) daha fazlasına ihtiyac duyulmamış.Bu sınıf zaten sırf sürüş zevki için var olan bir sınıf.O yüzden arabanın kliması bile yok.Bunu alanda bunları bilerek alıyor.S2000 rakibi değil ayrıca çok da göremiyorum ben yollarda s2000'i de.

Gerçek sebeplerinden bazıları yukarıda yazılmış.Türkiyeye,yaşam tarzına,yollarına,yasalarına,geleneklerine pek uymayan bir otomobil.O yüzden daha çok zengin kesimin hobisel ihtiyaclarını giderir.Bagaj yok,yanına 1 kişiden fazla alamazsın,klima gibi konforlarda yok ve bunlar zaten bu sınıfta olmayan bir otomobil.Lotus cok mu satıldı acaba?hayır o da aynı.Neden S2000 alırım deniliyor ama gerçekte hicbir zaman bu arabalar imkan olsa da alınmıyor.2004'te benim arabamdan ucuzdu S2000 ama neden almadım,lüks bir zevkten öteye gitmeyecekti.Speedster en son üretimden kalkarken 110 milyar civarıydı fiyatı,o sıralarda s2000 60 milyardı.Neden s2000 nin speedster'e göre daha fazla satıldığı belli.

ZGE38' Alıntı:
evet bende alacak olsam s2000 alırım.. tutulan bi araba olsa fast and fourious filminde oynatırlardı...

Peki bu filmde diğer tutulan tüm arabalar yayınlanıyor mu?yani böyle bir film mi bu?Ben sadece bir kere izledim,göreediğim bir çok araba oldu o filmde

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience' Alıntı:
Acaba gerçekten bilgiye sahipmiyiz bu araba hakkında?Gerçek sebeplerini düşündünüz mü?Öncelikle defalarca heryerde mükemmel bir yol otomobili olduğu yazıldı.Motor dandik,tip dandik derken nelere dayanarak deniliyor?tamamen aynı sınıfta olan lotus elise ile aynı şasiye sahip ve dizelinden tut,2200 benzinlisine,turbolusuna kadar motoru var ve en hızlısı 4,9 saniyede 100 km 'ye cıkıyor diye biliyorum.Demekki bu motorlar bu arabaya yetiyormuş ki (rakalardan belli) daha fazlasına ihtiyac duyulmamış.Bu sınıf zaten sırf sürüş zevki için var olan bir sınıf.O yüzden arabanın kliması bile yok.Bunu alanda bunları bilerek alıyor.S2000 rakibi değil ayrıca çok da göremiyorum ben yollarda s2000'i de.

Gerçek sebeplerinden bazıları yukarıda yazılmış.Türkiyeye,yaşam tarzına,yollarına,yasalarına,geleneklerine pek uymayan bir otomobil.O yüzden daha çok zengin kesimin hobisel ihtiyaclarını giderir.Bagaj yok,yanına 1 kişiden fazla alamazsın,klima gibi konforlarda yok ve bunlar zaten bu sınıfta olmayan bir otomobil.Lotus cok mu satıldı acaba?hayır o da aynı.Neden S2000 alırım deniliyor ama gerçekte hicbir zaman bu arabalar imkan olsa da alınmıyor.2004'te benim arabamdan ucuzdu S2000 ama neden almadım,lüks bir zevkten öteye gitmeyecekti.Speedster en son üretimden kalkarken 110 milyar civarıydı fiyatı,o sıralarda s2000 60 milyardı.Neden s2000 nin speedster'e göre daha fazla satıldığı belli.

Peki bu filmde diğer tutulan tüm arabalar yayınlanıyor mu?yani böyle bir film mi bu?Ben sadece bir kere izledim,göreediğim bir çok araba oldu o filmde

denecek fazla bişey kalmamış bunun üstüne.. açıklamaların için teşekkürler umut..

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turkıyede zor bı araba benzını vergısı kımsede zevk alacak hal bırakmadılar herseye vergı herseye zam

berkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında şeklide güzel motoruda güzel güzel güzel de arabada donanım sıfır

ya koltuk da yok zaten tabureye benzer bieşyin üstünde gidior binen

zaten o kadar gidişini o hafifliğine borclu

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EXPERİENCE kesinlikle haklısın speedster turbo zamanında boxter vs yi geride bırakan bir aractı.yanlız konforsuzdu yani tr yollarına dayanmaz.
tam bir otoban arabası idi.potansiyel müsteriler de opeli asagılık gordugunden tutulmadı sanırım.ama dizaynı cok basarılı bence

TOO FAST TOO FURİOUS adam gibi birsey olsaydı zaten sırf japon arabası koymazdı.orada goremedıgımız bır suru klasik spor arac var

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fast and Furios Filmi benim icin anlamsız bir filmidir - bu filmi bazıları fazla ciddiye aldı. Ama konunun kısası; o filmde yan rolünde bir Opel Speedster rol almıstır - dikkatli bakanlar görmüstür....

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut beni bu konuya dahil etmediğin için teşekkür ederim.Açıklamaların için sağol

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında showroomlarda olsa satar diye düşünüyorum İstanbulda felan varmı bilmiyorum ama burda yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...