opel vecta C 2004 yardım istıyorum

murat_efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesaj konusu:sıralı sıstem taktıracagım yardım istiyorum selamlar2004 1.6 vectram var sıralı sıstem lpg takdırmayı düşünüyorum...
araştiriyorum hiç bir usta kendi elindeki maldan başka dier hiç bir mali onermior...
ellerinde ne varsa o iyi fakat ..ben kaliteli oldugunu düşündüğüm için lovata düşünüorum .....fakat atiker de fiyat bakımından uygun oldugu için çok gusel isim yaptıgı için atiker de düşünüorum...vectra c kasa araclarda bir suru elektironık ozelik var lpg sistemi aracımın beynine bi zarar veriri mi?

bazi eski sistem lpg takan ustalarda atikerin normal sistemi beş para etmez sıralı sistemi hiç işe yaramaz arabana yazık olur diolar...
yani bana bunun garantisini verebilcek bi usta varmı sonradan senin aracın saten buyu çalışmıo suyu calış mıo die cevaplar duyabılcegımı dusunuorum ve kararsızım...sizce lavato mu atikermi.....

yakıtın az yakması markadan mı dielim lavato 10 milyona 50 km gidiıosa
atiker demi 10 milyona 50 gider ...yoksa kalıte maraka farkı km yi de etkiliormu markadan markaya az yakma farkı oluormu......

ben aydın nazillideyim bu işi burda iyiyi yapan birisi var mı yada bana bu civarlarda iyi takan bir usta onerirmisiniz..........

ayrıca

opel gurubunun zavoli de sorun cıkarmadıgını duydum ayar dedıgın 10bn km de bır oluyorsa izmire 10bn kmde bır gıderım zaten sorun olmazz.....zırt pırt ayar yapılıorsa o işi deişdirir ozaman gıdıpp gelmek sorun olur işde..........aydında uludag gazla gorustum lovatonun servisi aynı zamanda fakat lovatonun garantısının 1 yıl oldugunu soyledi yani başka bı yetkılı servis garantıden bakmaz mış lavato sadece takan yerde 1 yıl garantı verıormuş....garanti pek onemlı mı yarın sabah takdırcam ama ızmır mı aydın mı karar veremediimm

Son düzenleme:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımcı olalım arkadaşımmm..lpg takdırcaksan kafan arımasın diyosan fiyatı cok önmeseme yani arada çok fark yoksa önemseme fiyat tabiki önemli..ben bi servis olarak önerdiğim 4 marka var lavoto,brc,votran ve zavoli bu 4 marka arasında bence secim yap bunların arasında brc va zavoli iyi para lavoto da güzel şuanda çok gelişmiş beyin ile çalışyo ve fiyatıda uygun 1.600 10,a bölüyolar galiba diğer markalar hakıında sana bişey diyemem

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide aydınlısın hemşerim:Devet aydında sana önerebileceğim lavoto aylar oto ben onunla çalışıyorum diğer markaların burda servisi yok izmir yada denizli nazillide varmı bilmiyorum

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca kendini üye arşivinde tanıtırsan açtığın konu kilitlenmezzzzz

murat_efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavoli nasıl lovato nun opel grubuna uyum saglanmadıgıda soylenırıor..bayının bırıyle gorustum 13 tane marka var zavoli atirker lovato brcc ıstedıgım markaların hepsi var fakat bana zavoli tak dior...şimdi...elinde butun markalar oldgu için dogru bilgi veriormu acaba diorum.....kafam cok karısık yaa

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydındasın ve servis ağı olarakta işçilik olarakta lavoto öneriyorum zavoli iyi marka ama aydında bayisi yok nazillide varmı bilmiyorum bi ayar için izmire yada denizliye gitmek bence mantıklı değil bence

murat_efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarları herhangı bı tup takan bayiye yaptıramazmıyım ben bole dusunmusdum de

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıramzsın hepsinin ayrı programı var sadec bayisi olan ayarı yapar

murat_efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben opel gurubunun zavoli de sorun cıkarmadıgını dusunuorum ayar dedıgın 10bn km de bır oluyorsa izmire 10bn kmde bır gıderım zaten sorun olmazz.....zırt pırt ayar yapılıorsa o işi deişdirir ozaman gıdıpp gelmek sorun olur işde..........aydında uludag gazla gorustum lovatonun servisi aynı zamanda fakat lovatonun garantısının 1 yıl oldugunu soyledi yani başka bı yetkılı servis garantıden bakmaz mış lavato sadece takan yerde 1 yıl garantı verıormuş....garanti pek onemlı mı yarın sabah takdırcam ama ızmır mı aydın mı karar veremediimm

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
bende voltran var 3yıl oldu sadece bakımlarına gıdıyorum bır kez ısı sensoru bozuldu vectra b 97 gls