Opel Vectra 2.5 CDX Acil Yardım

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okadar farkediyosa hemen taktırayım. Umasrım taksit yaparlar. Çok teşekkürler Volkanx

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
taksit şöyle yapıyorlar kredi kartına vade farkıyla ama çok önemli bir nokta var gerçekten işin ehli birine ve bi yere montaj yaptır herşey montajda bitiyor hatta bunun için bilmiyorum kocaeli de ne kadar kaliteli yapıolar ama istanbul veya ankaraya git bence güzel montaj olmaz ise başın çok ağrır...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir araştırayım bakalım dün akşam 1000 euro ya takıldığını kampanya yaptıklarını 1300 ytl ye düşürdüklerini ve kredi kartına 15 ay taksit yaptıklarını söylüyordu arkadaşlar. bir bakalım arkadaş mercedese e taktırmıştı memnunsa gidip konuşurum

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
işte önce bi araştır abi hatta sana pm den bi web adresi verecem orayı da bi oku baya fikir sahibi olursun ,hadi kolay gelsin..

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müjde arkadaşlar silindir kapaklarını buldum biraz pahalı ama yeterki opelim coşsun.

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
woodcoock' Alıntı:
Bir araştırayım bakalım dün akşam 1000 euro ya takıldığını kampanya yaptıklarını 1300 ytl ye düşürdüklerini ve kredi kartına 15 ay taksit yaptıklarını söylüyordu arkadaşlar. bir bakalım arkadaş mercedese e taktırmıştı memnunsa gidip konuşurum

Hocam arkadaşın memnun kaldı ise bende taktırmak istiyodum
bende de 2.5 omega var Tüpsüz olmuyor açıkcası ..

benide bilgilendirebilirsen nereden taktıracağımı taktıralım..

hatta sana uygunsa birlikte götürürüz araçları

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur tabi neden olmasın arabam cumartesi servisten çıkacak ben gider görüşürüm. Detayları sana cumartesi akşamı ayrıntılı olarak veririm.