Opel Vectra 2.5 Sport Hakkındaki Düşünceleriniz.

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir tane buldum temiz ankarada fiyatıda bana uygun almaya çalışıyorum kendi aracımı satmam gerekiyor almak için türkiyede sayılı gerçekten ama çok az kişi satılığa çıkarmış dikkatimi çekti.:) sahipleri memnun galiba ,hepinize teşekkür ederim arkdaşlar iyi günler :)

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir tane buldum temiz ankarada fiyatıda bana uygun almaya çalışıyorum kendi aracımı satmam gerekiyor almak için türkiyede sayılı gerçekten ama çok az kişi satılığa çıkarmış dikkatimi çekti.:) sahipleri memnun galiba ,hepinize teşekkür ederim arkdaşlar iyi günler :)

Ankara da manuel var bi tane, onu pert ten topladılar bilgin olsun..

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum o arabayı sağ dan kazalı bnimki orjinal kazasız otomatik vites teşekkür ederim ilgin için hayırlı akşamlar :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sportun manueli Türkiyeye kaç tane girdi acaba ? Temizi olsada binilse keşke..(manuel bitane vardı çokda güzeldi sanırım sağını ağaca vurdu .s)
Otomatik vites bence tercih etmeyin..Gereksiz yakar,gereksiz masraf açma ihtimalide yüksek olur..
Bende 97 si var manuel,aracın yolda yürüyen bir çok araçtan farkı ilk önce motor sesidir..Birkaç sorunu var bunları düzeltince arabamdan daha çok zevk alacağıma eminim..İlk aldığımdaki hazzıma geri dönüş yapacağım :D
İnşallah gönlünüze göre bulursunuz,hayırlısı olsun..

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sportun manueli Türkiyeye kaç tane girdi acaba ? Temizi olsada binilse keşke..(manuel bitane vardı çokda güzeldi sanırım sağını ağaca vurdu .s)
Otomatik vites bence tercih etmeyin..Gereksiz yakar,gereksiz masraf açma ihtimalide yüksek olur..
Bende 97 si var manuel,aracın yolda yürüyen bir çok araçtan farkı ilk önce motor sesidir..Birkaç sorunu var bunları düzeltince arabamdan daha çok zevk alacağıma eminim..İlk aldığımdaki hazzıma geri dönüş yapacağım :D
İnşallah gönlünüze göre bulursunuz,hayırlısı olsun..

Orjinal manuel değildi o, çevirme. B1 kasa sporttaki şanzuman..

Sizinde alma durumunuz varsa arkadaşın dediği gibi manuel e çevirin bence de..

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bn manuele çevirmem orjinali o sonuçta ve bu araba fiat, veya tofaş değil opel elektronik motoru sanzımanı hemde herkes otomatik arıyor vectraları genelikkle düze göre daha iyi bir performans sağlıyor. arkadaşlar bnde aracı sağ tarafının ağaca çarptı diye biliyorum yolda iki araç makas atarken yolda dengeyi kaybedip çarptı teşekkür ederim ilginiz için hayırlı akşamlar :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt konusunda 2.0 dan pek farkı yok emin ol..şehiriçi agrasif kullanımda yakar o ayrı ama sakin kullanımda 2.0 la aynı yakar..hatta abartmıyorum şehir dışı 6.5 - 7.0 lt yi gördüm ben. vergi konusundada kasko değeri üzerinden hesaplandığında bir alt dilimden ödersin ben şu anda 2.0 vectra vergisi ödüyorum.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda Cihanbey nick li arkadaşımız satıyordu 2000 vectra sport aracını bildiğim kadarıyla .kazasız,temiz,titz kullanılmış bir araç konuşun derim kendisiyle...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
forumda Cihanbey nick li arkadaşımız satıyordu 2000 vectra sport aracını bildiğim kadarıyla .kazasız,temiz,titz kullanılmış bir araç konuşun derim kendisiyle...

aynen katılıyorum.aracı çok yakından tanıyan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. bakımlı ve hastasından araç :)