Opel Vectra *2008*

kor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 2008 yılında piyasaya çıkacak olan yeni Vectra ile ilgili kapsamlı bi araştırma yaptım ve astra arkadaşımızın söylediğinin aksine 2008 model vectranın isminin insignia olarak değişmeyeceğini (hem opelde hem de vauxhall'de ) öğrendim... AutoExpress dergisinin ekim 2005'te ilk sayfaya koymuş olduğu 2008 model yeni Vectra'nın fotografını ve diğer fotoları sizlerle paylaşmak istedim... Yorumlarınızı bekliyorum...:good:

vectra2008gc4.jpg

opelvectra2008uk5.jpg

opelvectra2008fs7.jpg

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylenecek bişey yok yapmış adamlar gerçekten çok güzel olucak yeni çıkacak vectra:rock

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer bu ise araç güzel olmasına rağmen benzerlik kötü.Direkt VW grubu araçlarına benzemiş...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende biraz protonun yeni araçlarına benzettim ama... yan tarafta biraz sanki bmw 3 serisini andırıyo..

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arkasını audi ye benzettim:) ama arac süper insallah bunu 2.0 yaparlarda kalıbına yakısır bi motor olur

otenazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla süper olmuş ama araba bmw hatları taşıyo gbi yani ön farlar bmw 6 serisinin farlarına benzemiş yandanda sanki 5 serisi andırıo gibi ama yinede süper olmuş bence:good:

otenazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi tane buldum ama baya fark var aralarında
opel_vectra_2008.jpg

otenazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca işte buda alman başka bi dergiden alınmış fotolar ama iginç tarafı bu modelde hepsinden farklı
foto0044zc.jpg
foto0062ws.jpg

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kırmızı olan opc versiyon sanırım ama ilk baştaki vectra bence iğrenç olmuş yani tek kelimeyle ifade ediyim audi A6 nın kopylanmısı arka tarafı kopya cekerek yapılmış bir araç göyaa ses getirecekti yeni gelecek vectra ooooo

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel bu araçla sanki tarzını koruyamamış gibi geldi bana... bide aynadaki sinyaller olmasa daha ii.. güzel oluyo ama vw andırdığı için sevmiyorum... biraz daha astra ya benzeyen bişe olsa daha iyi olurdu heralde.. çünkü opelcilerin bi çoğu astra h yi benimsedi..